Ana sayfa Gündem “31 yaşındaki ‘Latovlevici’yi Galatasaray’a iyi paraya sattık!.”

“31 yaşındaki ‘Latovlevici’yi Galatasaray’a iyi paraya sattık!.”

44
0
PAYLAŞ

Ferudun Tankut, Latovlevici transferini açıkladı!

KARDEMİR Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, Latovlevici’nin Galatasaray’a düşük ücretle transfer olduğu eleştirilerine, “550 bin avro, 10 ay sonra sözleşmesi bitecek 31 yaşındaki bir futbolcu için gayet iyi bir ücret” dedi..

Ferudun Tankut, Latovlevici transferini açıkladı!

Kardemir Karabükspor, Cumartesi günü sahasında karşılaşacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nda sürdürdü. Futbolcular üzerinde ‘Arakan’da İnsanlık ölüyor. Uyan ey Türkiye. Uyan ey dünya’ yazılı pankartla sahaya çıktı. Antrenmanı takip eden Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, gazetecilere açıklama yaptı. Tankut, 2 sezon üst üste şampiyon olan Beşiktaş’ın gücünü bildiklerini söyledi. Kendilerinin de geçen sezondan bu yana sahalarında iyi sonuçlar aldıklarını hatırlatan Tankut, Beşiktaş maçından 3 puan almayı hedeflediklerini ifade etti. Başkan Tankut, Latovlevici’nin Galatasaray‘a transferi konusuna değinerek şöyle konuştu:
”Bir yıl önce bedava aldığımız yaşı 31 olan bir futbolcudan bahsediyoruz. Şu anda onun yerine baktığımız oyuncunun maliyeti daha ucuz olacak. 13 yaşında sosyal medyada yazan arkadaşlarımızın bakış açısıdır o. Yoksa 550 bin avro, 10 ay sonra sözleşmesi bitecek 31 yaşındaki bir futbolcu için gayet iyi bir ücret. Her şeyden önce Igor Tudor’un Galatasaray’a gitmesi, aynı zamanda Latovlevici’nin rakamsal boyutu ne olursa olsun, Galatasaray’a transfer olması Karabükspor’un bu noktada çok ciddi bir cazibe merkezi olacağı konusunu değerlendirirsek bunun manevi ölçüsü maddi ölçüsünden çok daha büyük olur.”
Kaynak: Vatan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here