Ana sayfa Gündem Acımız büyük!.. 13 şehit verdik!.

Acımız büyük!.. 13 şehit verdik!.

27
0
PAYLAŞ

TFF: “Acımız Büyük!”

Şırnak’ta askeri helikopterin düşmesi sonucu 13 askerimizi şehit verdik.. Acımız büyük.. Hepimizin başı sağolsun..

Türkiye Futbol Federasyonu ve kulüpler, Şırnak’ta meydana gelen helikopter kazasında şehit olan askerlerimiz için mesaj yayınladı…

TFF: "Acımız Büyük!"

 

Kahreden haber sonrası TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinden kalkan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait helikopterin yüksek gerilim hatlarına takılması sonucu düştüğünü ve kazada 13 askerimizin şehit olduğunu derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
Şehitlerimize Allah’tan rahmet; şehitlerimizin aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı dileriz.”
Şırnak’tan gelen kahredici haberin ardından spor camiası da tek yürek oldu. Spor kulüpleri internet siteleri üzerinden başsağlığı mesajı yayımladı
Galatasaray’dan başsağlığı mesajı
Şırnak’ın Şenoba bölgesinde Tugay Komutanlığı’ndan kalkış yapan bir helikopterin 13 askerimizi taşıdığı sırada yüksek gerilim hattına takılarak düştüğünü büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Bu elim kazada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı dileriz.
Galatasaray Spor Kulübü
“Milletimizin başı sağolsun”
Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinden kalkan askeri helikopterin, kalkıştan hemen sonra yüksek gerilim hattına takılarak düştüğünü ve 13 askerimizin şehit olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Bizleri acı ve üzüntüye boğan elim kazada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.
Beşiktaş JK
“Başımız sağ olsun”
Yaşanan üzücü olayın ardından Fenerbahçe Spor Kulübü internet sitesinden şu mesajı paylaştı:
Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba Beldesi’nden kalkan askeri helikopterin, kalkıştan kısa süre sonra yüksek gerilim hattına takılarak Şenoba Bölgesi’nde düştüğünü ve helikopterin içinde bulunan askeri personelin şehit düştüğünü derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Bu elim kazada hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, ulusumuza ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Fenerbahçe Spor Kulübü
Trabzonspordan şehitler için başsağlığı mesajı
TRABZONSPOR Kulübü, Şırnaktaki helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden askerler için başsağlığı mesajı yayınladı.
Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Şırnak 23üncü Sınır Tümen Komutanlığı’ndan kalkan Skorsky tipi askeri helikopter, kalkışından kısa bir süre sonra yüksek gerilim hattına takılarak düşmüştür. Bu kaza sonucunda maalesef 13 askerimizin şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun ifadelerine yer verildi.
Başakşehir’den başsağlığı mesajı
Hiçbir şeyin öneminin kalmadığı bir an. Şırnak Şenoba’da 13 askerimiz şehit. Milletimizin başı sağolsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here