Ana sayfa Anasayfa “Alaattin Metin’in koltuğunu Meriç Müldür’e mi verdiler?”

“Alaattin Metin’in koltuğunu Meriç Müldür’e mi verdiler?”

351
0
PAYLAŞ

“Medya Aziz Yıldırım’dan korkuyor palavrası!”

Habertürk yazarı Meriç Müldür gazetesindeki köşesinde, “Medya Aziz Yıldırım’dan korkuyor palavrası” adlı bir yazı yayınladı..

Meriç Müldür yazısında geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Alex de Souza’nın yaptığı itirafı kaleme aldı ve sordu: Alex’in bu sözlerini Ahmet Selim Kul dışında başka gazeteciler duymadı mı? Ya da duydular ancak yazmak mı işlerine gelmedi? Veyahut gazetenin sorumlu kişileri bu sözleri yok mu saydı?” diyerek tepki gösterdi..

Meriç Müldür’ün bu açıklamaları sosyal medyada geniş yankı buldu..

Binlerce Fenerbahçeli taraftar bu sözlere tepki gösterip, “Meriç Müldür demek ki artık yaşlanan Alaattin Metin’in koltuğuna talip. Ya da o koltuğu kaptı. Böyle bir kaç yazı daha yazarsa Aziz Yıldırım onu yeni asistanı ilan eder. Ancak ne yaparsa yapsınlar Ali Koç’un başkanlığına engel olamayacaklar” dedi..

İŞTE MERİÇ MÜLDÜR’ÜN O YAZISI:

Alex’in 1907 Derneği’ndeki sözlerini sadece Ahmet Selim Kul mu biliyor? Medya Aziz Yıldırım’dan korkuyor palavrası sıktı artık… Meriç Müldür yazdı…

Habertürk gazetesi Meriç Müldür, Fenerbahçe’yi ve Aziz Yıldırım’ı yazdı:

Medya Aziz Yıldırım’dan korkuyor palavrası

 

Spor medyası için “Aziz Yıldırımcı” demiyorlar mı, medyanın Yıldırım’dan korktuğunu iddia etmiyorlar mı, aklım ermiyor! Bunları üretenler, gündemde tutanlar Yıldırım’a alerjisi olanlar, işi artık nefrete dökenler aslında…

Aziz Yıldırım’dan korktuğu iddia edilen o medya bugün Ali Koç’un toplantılarında sadece Ali Bey’in konuşmalarını haberleştiriyor. Kulislerde neler olup bitmiş, bir tatsızlık çıkmış mı, es geçiliyor. Ya da Alex’in 1907 Derneği’nde yaptığı konuşma sadece Habertürk’te yer bulabiliyor.

Aykut Kocaman’ın kendisini oynatmaması üzerine o dönemde attığı tweetler için aynen şunları söylüyor Alex:

“Bu yaptığım doğru değildi. İçeride kalması gerekenleri dışarı taşımış oldum. O yıllarda sosyal medya kullanımında yanlışlar yaptım. Bu şekilde davranmamalıydım, daha sorumlu davranabilirdim.”

Çok geç kalmış olsa da dürüstçe açıklıyor gerçeği. Ama bu gerçeği görmek, Alex’i yıllardır kullananların, Aziz Yıldırım’ı yıpratma argümanlarından biri olarak görenlerin işine gelmiyor.

Onların işine gelmiyor da basının geliyor mu?

Sanıyormusunuz ki bu haberi sadece Ahmet Selim Kul biliyor, duyuyor. Asla.. Birçok gazeteci biliyor ama yazmıyor, yazmaya kalksa bile o haber gazetesinde yer bulmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anadolu Yakası'ndan Haberler