Ana sayfa Anasayfa Ali Koç Galatasaray’a salladı: Çok konuşuyorlar çok hata yapıyorlar

Ali Koç Galatasaray’a salladı: Çok konuşuyorlar çok hata yapıyorlar

364
0
PAYLAŞ
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-01-18 19:45:05Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com7*ÿN©a1

Ali Koç’tan Galatasaray cevabı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, katıldığı bir panelde Galatasaray derbisiyle ilgili konuştu. Başkan Koç “Hatası çok olan konuşur ve çok konuşan da çok hata yapar” dedi.

Ali Koç'tan Galatasaray cevabı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray ile oynadıkları olaylı derbi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Koç, derbiden sonra 1 kez konuştuklarını söyledi ve Galatasaray’ı hedef alarak “Çok konuşan, çok hata yapar” dedi.

SAYGIDA KUSUR ETMEMEYE ÇALIŞTIK

8 maç ceza alan Jailson’a kulüp olarak da ceza vereceklerini söyleyen idareci, “Derbi maçından beri bir kişiyi federasyondan yönetim kurulu üyesi olsun, çalışanı olsun, aramadık. Derbi sonrası konuşmadık, 1 gün bekledik ve hakkımızı savunmak için video görüntüleri ile açıklama yaptık. Alanya maçından sonra soru geldiği için başkan yardımcımız gelen soruya bir açıklama yaptı. Bizim tutumumuzda saygıda kusur etmemeye çalıştık. Hatası çok olan konuşur ve çok konuşan da çok hata yapar. Bir yaptığımız tek açıklamada gol atan oyuncumuzu en iyi şekilde cezalandıracağımızı söyledik ve Tahkim’den çıkacak cezadan sonra da cezayı vereceğiz. Savunmamız bittikten sonra cezalarımızı görebilirsiniz. Beklenti var. Şiddete, kavgaya alışılmış.” şfadelerini kullandı.

GÜNDE 2 KEZ KONUŞSAK, ESKİ DÜZENE HİZMET ETMİŞ OLURDUK

Galatasaray gibi sürekli konuşmadıklarını vurgulayan Ali Koç, “Derbiden bu yana ilgiyle, üzüntüyle izliyorum. Biz benzer şekilde her gün konuşup, hatta bazı günler 2 kez konuşsaydık, o eski düzene, içinden çıkmak istediğimiz düzene hizmet etmiş olurduk. Yumruğu masaya kim daha sert vurduğunda o başarılı oluyorsa, biz zaten başarılı olamayacağız demektir çünkü bizim anlayışımız bu değil. Kalifiye insanların olduğu bir ortamda hak edilen başarının sağlanabileceğine inanıyoruz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here