Ana sayfa Anasayfa Ali Şeker: “Konyaspor bizim sevdamız görevden kaçamazdım!

Ali Şeker: “Konyaspor bizim sevdamız görevden kaçamazdım!

861
0
PAYLAŞ

Ali Şeker “Görevden kaçamazdım”

Ali Şeker

 

Bu sezon ligde kalmayı son haftalarda başaran Konyaspor, artık o korkulu rüyayı bir daha görmek istemiyor.. Yeni sezonda daha güçlü bir yönetim için kolları sıvayan Konyaspor, önemli bir ismi yönetime aldı.. Geçmiş dönemlerde de görev yapan işadamı Ali Şeker yeni sezonda Konyaspor’un başarısı için ter dökecek..

 

Konyaspor’un geçmiş yönetimlerinde yer alan işadamı Akşeker Grup Onursal Başkanı Ali Şeker, “Konyaspor’da görevden kaçamazdım. O takım bizim sevdamız” dedi..

8 Haziran’da yapılacak Konyaspor genel kurulunda, Zeki Çimen başkanlığındaki yönetimde yer alacak olan işadamı Akşeker Grup Onursal Başkanı Ali Şeker, yurt dışında olduğu için basın danışmanı aracılığı ile açıklama yaptı.

Konyaspor’da görev almaktan şeref duyduğunu, ancak yurt dışındaki işlerinin yoğunluğundan dolayı görev almak istememesine rağmen, yine de görevden kaçamadığını belirten Şeker; “Görevden kaçamazdım. Konya benim doyduğum, ticaret yaptığım ve yaşadığım şehir. Bu şehrin takımı olan Konyaspor’da benim sevdam. Geçmiş dönemlerde yönetimlerinde yer aldığım yeşil beyazlı camiadan arkadaşlar, Zeki Çimen başkanlığında güçlü bir yönetim oluşturmak için yola çıkmışlar,  bana da görev teklif edildi. Bende bu görevden kaçamazdım. Mecburen kabul ettim” dedi.

Diğer yandan bu akşam,  genel kurulda başkan adaylığını açıklayacak olan Zeki Çimen, İdari açıdan güçlü bir yönetimin oluşturacaklarını ve üyelik yapılanmasının değiştirilerek hedef 10 bin üyeye .çıkarılacağını söyledi.  Çimen “Güçlü bir yönetim listeyle başkanlığa aday olacağım. Şeffaflık bizim için çok önemli. Konyasporluyum diyen herkesi üye olacak. Yılda 2 sefer mali genel kurul yapacağız.  Bağımsız denetçiler tarafından kulübün denetimi yapılacak. Bu denetimlerin sonuçlarını herkesle paylaşacağız. Konyaspor’un genel kurulları otel salonlarında değil, stadyumlarda yapılacak. Görevi alır almaz hemen Konyaspor Store’nin sorununu çözeceğiz. Konyaspor taraftarı rahat olsun. Konyaspor tarihinin en güçlü ve en iyi yönetimine kavuşuyor.” şeklinde konuştu.

Ali Şeker’in Konyaspor yeni yönetiminde yeniden yer alacak olması Konyaspor camiasında da sevinçle karşılandığı belirtildi.

(KONYAOLAY)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here