Ana sayfa Gündem Arda Turan’ı kızdıran açıklama: “Futbolu bıraktı, İstanbul gecelerinde boy gösteriyor!.”

Arda Turan’ı kızdıran açıklama: “Futbolu bıraktı, İstanbul gecelerinde boy gösteriyor!.”

281
0
PAYLAŞ

Canlı yayında açıkladı: Arda Turan futbolu bıraktı!

Ünlü televizyoncu ve spor yazarı Serhat Ulueren, yoğun futbol gündemini değerlendirdiği programda, Arda Turan’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Ulueren, katıldığı yayında Arda Turan’ı eleştirip, “Futbolu bıraktı. Artık İstanbul gecelerinde boy gösteriyor” dedi.. Bu sözler Barcelona’lı yıldızı kızdırdı..

Arda’nın yakın çevresine, “Kendi işine baksın. İyi bir televizyoncu olsa şu anda ona iş verirlerdi. Demek ki iyi değilmiş. Kimse onu istemiyoru” dediği ifade edildi..

Canlı yayında açıkladı: Arda Turan futbolu bıraktı!

İşte Milliyet’e konuşan Serhat Ulueren’in sözleri… “Arda futbolu bıraktı, İstanbul gecelerinde boy gösteriyor. Bayağı göbeklenmiş. Gece kulübüne gidebilir. Oynamadığı için kadro dışı kaldı. Arda bu sene G.Saray’a futbol anlamında bir şey veremez. Belhanda, Ndiaye, Fernando gibi oyuncular var. Babel, Beşiktaş’a büyük kazanç verdi.

ARDA BEDELSİZ VERİLİYORSA ALIRIM

Arda form tutar mı tutar. Ama olayın parasal durumuna bakmak lazım. G.Saray mali yönden dipte. Ben bu kumarı oynamam. Kan kaybeden bir hasta var. Barcelona’dan gönderileceği kesinleşmiş bir Arda’dan bahsediyoruz. Uzun zamandır oynayamıyor. Milli Takım’a dönmesi büyük bir hataydı. Bedelsiz veriyorlarsa alırım. Çift haneli rakamlar olursa yanına yaklaşmam.

YAKAR TOP GİBİ

Çok ciddi bir kumar. Dursun Bey’in bunu iyi analiz etmesi lazım. Arda’yı kulübede bekletirsen, kulübede bekleyen adam tehlikelidir. Arda Turan yakar top gibi, değdiği anda seni yakabilir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here