Ana sayfa Anasayfa Cocu: Volkan bana akıl veriyor.. Beni dinlemiyor

Cocu: Volkan bana akıl veriyor.. Beni dinlemiyor

417
0
PAYLAŞ
Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında Fenerbahçe ile Medipol Başakşehir Ülker Stadı'nda karşılaştı. Penaltı atışları sonrası karşılaşmayı kaybeden Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel üzüntü yaşadı. ( Metin Pala - Anadolu Ajansı )

Cocu’dan Volkan’a şok sözler!

Fenerbahçe’de kadro dışı kararlarının arka planındaki olaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Cocu'dan Volkan'a şok sözler!
GİRİŞ 06.10.2018 14:36GÜNCELLEME 06.10.2018 14:45

Fenerbahçe’de yönetim, Volkan Demirel, Aatif ve Dirar’ı kadro dışı bıraktı. Teknik direktör Phillip Cocu Volkan’dan böyle yakındı; “Bana akıl veriyor, söz dinlemiyor”

Cocu’nun Volkan için, “Herkesin içinde otoritemi zayıflatıyor” dediği, Aatıf ve Dirar’ın da Afrika kökenli ve Fransızca konuşanlar üzerinde etkili olmasından yakındığı öğrenildi.

Yola teknik direktör Cocu ve Sportif Direktör Comolli ile devam etme kararında olan Ali Koç ve yöneticiler, gelen rapola kendi gözlemlerini birleştirerek kadro dışı kararını alırken, “Yeni tasarruflar olabilir” diyerek gelecek için de sinyal verdi.

“GEREKİRSE YİNE BENZER KARARLAR ALINACAK”

F.Bahçe’de kadro dışı kararlarının devam edebileceğinin en önemli göstergelerinden biri olarak, kulübün son olarak yaptığı duyuru gösteriliyor. Açıklamadaki, “Benzer insiyatif ve tasarrufların sürebileceği” ifadesi, yeni gelişmelerin habercisi olarak kabul ediliyor.

Açıklama şöyle; “Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda;

– Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır.

– Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here