Ana sayfa Gündem Deniz Ateş Bitnel’den geri adım.. “Kimseye röportaj vermedim.. Sadece sohbet ettik!.”

Deniz Ateş Bitnel’den geri adım.. “Kimseye röportaj vermedim.. Sadece sohbet ettik!.”

235
0
PAYLAŞ

Deniz Ateş Bitnel: Kimseye röportaj vermedim!

Geçtiğimiz sezon oynanan Galatasaray – Trabzonspor karşılaşmasındaki yönetimi çok tartışılan Deniz Ateş Bitnel’in “O maçta Trabzonspor’a oyun oynandı” dediği iddia edilmişti. Ancak Bitnel söz konusu röportajı yalanladı ve “Kimseye bir röportaj vermedim, sadece sohbet ettik.” sözlerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon oynanan GalatasarayTrabzonspor karşılaşmasındaki yönetimi çok tartışılan Deniz Ateş Bitnel‘e ilişkin, Trabzon yerel basınında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bitnel’in özel bir röportaj vererek; “Galatasaray maçında Trabzonspor’a oyun oynandı ve yan hakemlerim talimat aldı” dediği öne sürüldü.

Haberin birçok ulusal basın kuruluşunda yayınlanması ve geniş yankı uyandırmasının ardından ulaştığımız Deniz Ateş Bitnel ise bu röportajı kesin bir dille yalanladı. Gazetemizden Mehmet Çağrı Davran’a konuşan tecrübeli hakem, kimseye röportaj vermediğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Haberi yapan kişiyle herhangi bir bağım yok. Antrenman yaparken kendisiyle tanıştım. Trabzonspor taraftar grubundanmış. Kendisine bir röportaj vermedim, sadece sohbet ettik. Sonuçta ben bir açıklama yapsam, bunu bu şekilde yapmam. Çıkar basın toplantısı düzenlerim.

Ayrıca biz Merkez Hakem Kurulu’na bağlıyız. Onların izni olmadan bir şey yapamayız. TFF’nin bana sahip çıkmadığı konusu kesinlikle doğru değildir. Sadece yazıda bahsi geçen aile mağduriyetim doğrudur.”

İlişkili Haber

Trabzonspor’un bombaları Nuri Şahin ve Serdar Taşçı

Haberde ne iddia edilmişti?

İşte Deniz Ateş Bitnel’in kendi ağzından çıktığı iddia edilen ve bizzat yalanladığı sözlerden öne çıkanlar:

“Galatasaray-Trabzonspor maçından bir gün önce yardımcılarım bir anda değiştirildi. Verdiğim hatalı kararların tamamına yakını yardımcı hakemlerin yönlendirilmeleri sonucu oldu. Maçın görüntülerini daha sonra izlediğimde bana ve Trabzonspor’a çok büyük oyun oynandığını net bir şekilde gördüm. Kesinlikle bu maçta yan hakemlerin talimat aldığına inanıyorum ve beni günah keçisi yaptılar ”

ÖNEMLİ NOT:  Hakem Deniz Ateş Bitnel, gazetemize sadece bu haberin yalan olduğuyla ilgili  bilgi vermiştir. Bunun dışında herhangi ekstra bir yorumda bulunmamıştır. Kendisi bağlı bulunduğu kurumdan izin almadıkça, hiçbir açıklama yapma hakkına sahip değildir.

kaynak: fanatik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here