Ana sayfa Gündem Erman Kunter’den Ergin Ataman’a gönderme!.

Erman Kunter’den Ergin Ataman’a gönderme!.

190
0
PAYLAŞ

Erman Kunter: ‘Bütçemiz şampiyonluk için yeterli’

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı’nın başantrenörü Erman Kunter, GSTV’de yayınlanan “Gün Ortası” programında soruları yanıtladı.

Erman Kunter, takım bütçelerinin şampiyonluk için yeterli olduğunu söyledi.. Kunter’in bu sözleri, “Şampiyon olmak için yeterli bütçemiz yok” diyen Ergin Ataman’a bir gönderme olarak yorumlandı..

Erman Kunter: 'Bütçemiz şampiyonluk için yeterli'

Erman Kunter, GSTV’ye yaptığı açıklamada, “Elimizdeki bütçe şampiyon olabilmek için çok yeterli. Sene içinde de bunu göreceğiz. Basketbol şubesini kulübümüze yük oluşturmayacak şekilde kendi imkanlarıyla başarıya ulaştırmaya çalışacağız. İmkanlarımız bu işin en üstüne çıkmaya yeterli.” dedi.

Galatasaray’a 15 yıl sonra döndüğü için çok mutlu olduğunu belirten Kunter, “Galatasaray çok büyük bir marka. Sadece futbolda değil, ULEB Avrupa Kupası şampiyonluğuyla beraber kulübün Avrupa’da geldiği yer tartışılmaz. Bana gelen teklif ise çok gurur vericiydi. Galatasaray Odeabank Başantrenörlüğü zor bir görev. Hedeflerimiz büyük, sonuç alabilmek çok önemli” ifadelerini kullandı.

“Göksenin Köksal takımımızın kaptanı olacak”

Erman Kunter, Sinan Güler’in ayrılmasının ardından takım kaptanının Göksenin Köksal olacağını aktararak, şunları kaydetti:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here