Ana sayfa Süper Lig ve TFF 1. Lig Haberleri ‘F.Bahçe bu senaryoyu önceden hazırlamış’ diyen Çebi: 60 yaşında adamım, Skrtel’le kavga...

‘F.Bahçe bu senaryoyu önceden hazırlamış’ diyen Çebi: 60 yaşında adamım, Skrtel’le kavga mı edeceğim!

280
0
PAYLAŞ

Ahmet Nur Çebi kavga iddialarına cevap verdi! Quaresma için neler dedi?

Ahmet Nur Çebi kavga iddialarına cevap verdi! Quaresma için neler dedi?

 

 

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2-2 sona eren Fenerbahçe maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“O günden büyük bir hırslanma var ki bugünkü maçı savaş şeklinde oynadılar. Biraz hazırlanmış bir senaryoydu. Keşke güzle bir futbol seyredebilseydik. Ama olmadı maalesef.”

Devre arasında Skrtel ile kavga mı etti?

“Ben 60 yaşındayım kulübün 2. Başkanıyım. Kavga eden insanları kenara çekmeye çalıştım. Önümde kim varsa onu kenara çektim. Birbirinin üzerine yürüyen arkadaşlar vardı. Önümdeki arkadaş 30 cm benden yüksek, 60 yaşındayım. Kavga mı edeceğim? Seyretsinler, yanlış bir şey yapmadık ki. Çok da önemli şeyler değildi. Olaylar büyüsün istemedim. Siz kimden duydunuz? Keşke bizden duysaydınız.

Quaresma’nın kırmızı kartı!

“Umarım çok büyük bir ceza almaz. Sonuç itibariyle karşı tarafın da tahrik edici bir hareketi vardı. Tabii tasvip etmem Quaresma’nın bu hareketini. Karşı futbolcunun da Quaresma’dan önce vurma eylemi vardı.”

Hakem yorumu!

“Hakemler her şekilde tartışılıyor. Ben bu tartışmaların içerisinde olmak istemiyorum. Sadece bir penaltı söz konusuydu. Verilseydi keşke ama vermedi.”

Quaresma’ya ceza verilecek mi?

“İrdelemek lazım. Henüz çok sıcak”

Taraftarlara çağrı!

“İtidalli olmak zorundayız, efendi olmak zorundayız. Bütün rakiplere kendimizi örnek göstermek zorundayız. Onların da estekleriyle başarıları elde ediyoruz.”

AJANSSPOR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here