Ana sayfa Gündem “Fatih Terim’i getirmenizi birileri mi engelliyor?”

“Fatih Terim’i getirmenizi birileri mi engelliyor?”

249
0
PAYLAŞ

Galatasaray taraftarı Fatih Terim’i istiyor..

Galatasaray’da yönetimin Tudor’a bir şans daha verilmesi yönündeki karar alması camia ve taraftarın tepkisini çekerken Fatih Terim konusunda fazla istekli olunmaması da sarı-kırmızılıları çılgına çevirdi..

Tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getiren Galatasaraylı taraftarlar, “Sanki birileri Fatih hocanın Galatasaray’a gelmesini istemiyor. Bunu camia ve taraftar olarak bilmek hakkımız. Başkan Dursun Özbek çıksın ve bu konuda açıklama yapsın. Yapsın ki bunu yapan var ise bilelim” diyerek tepki gösterdiler..

Başakşehir mağlubiyeti taraftarları çıldırttı ve sosyal medyada kampanya başlatıldı. Fatih Terim’in geri dönmesi için binlerce tweet atılırken, bir grup yönetici de Tudor ile daha fazla zaman kaybedilmemesini istiyor.

Galatasaray taraftarı Fatih Terim'i istiyor

Başkan’a baskı var…

Fatih Terim konusu sadece taraftar isteğinden ibaret değil. Alınan bilgiye göre bir grup yönetici de Tudor ile daha fazla zaman kaybedilmemesini istiyor. Takım hala liderken Fatih Terim’le anlaşılması gerektiğini savunan idareciler, Başkan Dursun Özbek’e bu konuda baskı yapıyor.

(FANATİK)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here