Ana sayfa Gündem Fenerbahçe Yöneticisi’nden Cüneyt Çakır’a olay sözler: “Silahsız tetikçi! Emek hırsızı!.”

Fenerbahçe Yöneticisi’nden Cüneyt Çakır’a olay sözler: “Silahsız tetikçi! Emek hırsızı!.”

225
0
PAYLAŞ

Cüneyt Çakır’a olay tepki: ‘Silahsız tetikçi!’

Cüneyt Çakıra olay tepki: Silahsız tetikçi

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif, Moussa Sow‘un attığı golü ‘faul’ gerekçesiyle saymayan Cüneyt Çakır‘a çok ağır eleştirilerde bulundu.

Hakem Cüneyt Çakır‘ın Antalyaspor-Fenerbahçe maçında Moussa Sow‘un röveşata ile attığı golü ‘faul’ gerekçesiyle geçerli saymaması büyük yankı yarattı.

Fenerbahçeliler karar nedeniyle Çakır’a öfke saçarken, en ağır tepki yönetim kurulu üyesi Selim Kosif’ten geldi. Kosif, Twitter hesabından attığı tweette “Silahsız tekikçi CÜNEYT ÇAKIR! Hadi penaltıları yedin, nizami golü nasıl vermezsin be emek hırsızı! Bir daha maçımıza hangi yüzle çıkacaksın?” diye yazdı.

Cüneyt Çakıra olay tepki: Silahsız tetikçi

Eski hakemlerden Selçuk Dereli, pozisyonun gol olduğunu, hakem Çakır’ın hata yaptığını savundu. Dereli Twitter’dan, “Cüneyt Çakır Fenerbahçe‘nin buz gibi golünü yedi. Orada kafasını Sow’un ayağına sokan Antalyasporlu savunma oyuncusuydu” diye yazdı.

Ahmet Çakar ise Cüneyt Çakır’ın doğru karar verdiğini savundu. Çakar, “Hakem Cüneyt Çakır ın gol iptal kararı doğru. Top kafa mesafesinde ve Antalyalı oyuncunun hamlesi var. Açık bir tehlikeli oyun” yorumunu yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here