Ana sayfa Gündem Fenerbahçe’de Kongre öncesi 100 üye ihraç istemiyle disiplinde! Öyle isimler var ki!

Fenerbahçe’de Kongre öncesi 100 üye ihraç istemiyle disiplinde! Öyle isimler var ki!

283
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’de Hulusi Belgü’ye ihraç şoku (Hulusi Belgü kimdir?)

Fenerbahçe’nin eski yöneticilerinden Hulusi Belgü, Aziz Yıldırım tarafından ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

FutbolArena – Fenerbahçe‘de başkan Aziz Yıldırım’ın Haziran’daki seçimlerde adaylığını açıklamasının ardından camiada sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Hulusi Belgü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ihraç talebiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

Fenerbahçe’de Hulusi Belgü ihraç edildi mi? (Fenerbahçe Haberleri 30 Mart 2018)

Fenerbahçe‘nin eski yöneticilerinden ve kongre üyesi Hulusi Belgü hakkında ihraç talebiyle disiplin soruşturması açıldı. Gelişmeyi sosyal medya hesabından paylaşan Hulusi Belgü, “Değerli Başkan beni ihraç etmek için disiplin kuruluna vermiş, ne diyelim bir ölür, bin diriliriz. Korkunun ecele faydası yok. FENERBAHÇE SAĞOLSUN!” dedi.

Hulusi Belgü kimdir, kaç yaşında?

Fenerbahçe’nin eski yöneticilerinden olan Hulusi Belgü 1988 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1990 yılında eğitimini tamamlayan Hulusi Belgü, iş hayatına nakliye sektörüyle adım attı. Hulusi Belgü, gayrimenkul sektöründe de bir süre faaliyet göstermiştir. Hulusi Belgü halen Hollanda merkezli Multi Corporation’ın Türkiye iştiraki, Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nin geliştiricisi ve yöneticisi olan Multi Development Türkiye’de, 2010 yılında başlamış olduğu CEO’luk görevini sürdürüyor..

BU ARADA HULUSİ BELGÜ’NÜN YANI SIRA ÇOK ÖNEMLİ İSİMLER DE DİSİPLİNE VERİLDİ..

 

İHRAÇ İSTEMİYLE DİSİPLİNE VERİLEN 💯 KİŞİLİK LİSTEDE ESKİ BAŞKAN ADAYLARINDAN HULUSİ BELGÜ, AZİZ YILDIRIM ALEYHİNDEKİ YAYINLARINDAN DOLAYI RADYOSPOR MÜDÜRÜ BARIŞ ERTÜL, ESKİ BAŞKANLARDAN METİN AŞIK IN OĞLU MURAT AŞIK DA VAR…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here