Ana sayfa Gündem Kahreden kare!. 10 gün önce Caner Erkin ile fotoğraf çektirmişti.. Dün şehit...

Kahreden kare!. 10 gün önce Caner Erkin ile fotoğraf çektirmişti.. Dün şehit düştü!..

238
0
PAYLAŞ

10 gün önce Caner Erkin ile fotoğraf çektirmişti dün şehit düştü!..

Beşiktaş Kulübü yaşanan hain saldırıda iki çalışanının şehit olduğunu açıkladı. Siyah beyazlılar saldırıda Vodafone Arena’dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyesi Vefa Karakurdu ile Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu’nun hayatını kaybettiğini açıkladı.
11:4611 Aralık 2016
10 gün önce Caner Erkin ile fotoğraf çektirmişti dün şehit düştü

Beşiktaş Kulübü iki ayrı açıklama yayınlayarak hain saldırıda iki şehidinin olduğunu açıkladı. Siyah-beyazlıların, ilk açıklamalarında “Vodafone Arena yakınında yaşanan bombalı terör saldırısında, 29 yaşındaki Kartal Yuvası mağazası çalışanlarımızdan Tunç Uncu’nun şehit olması kulübümüzü derinden üzdü. Hain saldırıda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize ve Uncu’ya Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz” denildi.

 

Beşiktaş yaptığı ikinci açıklamada ise “Vodafone Arena yakınında yaşanan bombalı saldırıda, Vodafone Arena’dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyemiz Vefa Karakurdu’nun şehit olması kulübümüzü derinden üzdü.Hain saldırıda kaybettiğimiz tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı, yaralılarımıza acil şifa dileriz” satırlarına yer verdi.

 

CANER ERKİN’LE FOTOĞRAF ÇEKTİRMİŞTİ

Hain saldırıda şehit olan Kartal Yuvası çalışanı Tunç Uncu, Beşiktaşlı Caner Erkin’in 1 Aralık’ta Kartal Yuvası mağazasında düzenlenen imza gününde ünlü futbolcuyla fotoğraf çektirmiş ve bunu sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Caner Erkin de resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Mekanın cennet olsun Tunç kardeş. Hepimizin başı sağolsun..” diyerek başsağlığında bulundu.

(amk)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here