Ana sayfa Gündem Karaman: “Yerde yata yata, 3 puan alıp gittiler!.

Karaman: “Yerde yata yata, 3 puan alıp gittiler!.

225
0
PAYLAŞ

Karaman: “Rakip yerden kalkmadı”

Karaman: "Rakip yerden kalkmadı"

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hükmet Karaman’ın 2-1 kaybettikleri Antalyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalardan Ajansspor.com’un derledikleri şöyle:

“Böyle bir maçta sahamızda 2-0 geriye düşmemeliydik. Yediğimiz ilk golde futbol şansı da yanımızda değil. Deniz’in vuruşu gol vuruşu değil, çarptı girdi. 2. golde ise böyle bir hata yapmamalı futbolcu. Son adam olarak böyle hata yapılmaz. Bir anda 2-0 geriye düştük. İçeri girdik demoralize bir takım var. Aslında rakip süper sağdan soldan gelip öne geçse sesimiz çıkmaz ama yediğimiz gollar affedilir cinsten değil ama buna rağmen 2. yarıya iyi başladık.

Bir de 10 kişi kaldık. Kayseri maçında da böyle oldu. Acaba diyorum ilk pozisyonda verilen sarı kart ağır mıydı?

10 kişi oynarken o kadar net pozisyonlar var ki. Rakip artık yerden kalkmıyordu biz 10 kişi ile oynarken. Rakip 11 kişi oynarken yerden kalkmadı. Sonucunda mağlup olduk. Önemli bir mağlubiyet aldık. Mağlubiyetin savunması olmaz.

Kweuke kırmızı gördü. O yokken de oynayacağız. Biz başkaları gibi ağlamıyoruz bizde de 3 oyuncu yoktu. Kim varsa oynatıyoruz. En büyük nedenlerden biri futbol şansı yanımızda değil.
2-0’ın altından kalkmak kolay değil. 11’e 11 oynasak maç farklı yere gelirdi”

(ajansspor)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here