Ana sayfa Gündem Lucescu’dan olay sözler: “İsim vermek istemiyorum ama..”

Lucescu’dan olay sözler: “İsim vermek istemiyorum ama..”

181
0
PAYLAŞ

Lucescu’dan maç sonunda tepki!

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Ukrayna maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Lucescudan maç sonunda tepki

İşte Lucecsu’nun maç sonu sözleri:

Oyuncularımla konuştum, gerekenleri onlara söyledim zaten. Ukrayna daha iyiydi, daha organizelerdi.

HAKEM TEPKİSİ
Daha dikkatli oynamalı ve oyunu kontrol etmeliydik. Ukrayna bizden daha iyiydi. Hakem hataları tarafından beslendiler. İlk gol ofsayt, 2. gol dışardan çevrildi top bir de penaltımız verilmedi, Serdar’a yapılan hareket de kırmızı. Ben kendi oyunumuzdan memnun değilim. Fizik olarak hazır değiller ve Ukrayna fizik olarak bizden daha iyiydi.

Her hafta oynayan oyunculardan kurulu bir takımdı. Evimizde başka bir maça çıkacağız. Hala şansımız var. 3 gün içinde farklı bir ekip görmeyi umuyorum. İzlanda’nın yenilmesiyle tamamen dengeler değişti. Aşağıdaki takımlara umut verdiler. Bize bağlı. Farklı bir şekilde çıkmamız lazım sahaya. İsim vermek istemiyorum ama, az antrenman yapmış oyunculardan değil, farklı oyunculardan bir kadro kuracağım.”

Mircea Lucescu: Bizim için iyi bir ders oldu!.

A Milli Takım teknik direktörü Mirces Lucescu, Ukrayna karşısında alınan 2-0’lık yenilgi sonrasında açıklamalarda bulundu..

Ukrayna 2-0 Türkiye / Maç Özeti

İşte Mircea Lucescu’nun maç sonu açıklamaları:

Oyuncularımla konuştum gerekenleri söyledim. Ukraynatakımı bizden daha iyiydi, daha organizeydiler. Zaferi hakettiler.

İnanılmaz hakem hataları tarafından da beslendiler. İlk ol ofsayttı, ikinci golde top dışarıdan çevrildi, bir de penaltımız verilmedi.

Ben kendi oyunumuzdan memnun değilim. Oyuncular fizik olarak hazır değiller, Ukrayna takımı bizden fizik olarak daha hazırdılar. Her hafta oynayan oyunculardan kuruluydular. Bizde bu durum böyle değil.

Ben Ukrayna takımındaki defans oyuncularıyla 6-7 yıl beraber çalıştık. Sanıyorum ki bu akşam bizim için iyi bir ders oldu. Hala gruptan çıkmak için şansımız var. 3 gün içinde daha iyi bir takım görmeyi ümit ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here