Ana sayfa Gündem Milli Takım kampında Yıldırım Demirören’e büyük sürpriz..

Milli Takım kampında Yıldırım Demirören’e büyük sürpriz..

256
0
PAYLAŞ

Yıldırım Demirören’in doğum günü kutlandı!.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in yaş günü, A Milli Takım’ın kamp yaptığı otelde düzenlenen törenle kutlandı..

Yıldırım Demirören’in doğum günü kutlandı

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in doğum günü kutlandı. Doğum günü kutlamasına, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile A Milli Takım oyuncu ve teknik heyeti katıldı.

A Mili Takım’ın kamp yaptığı otelde düzenlenen törende kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını futbolculardan Mehmet Topal, Caner Erkinve oğlu Cemal ile birlikte kesen Yıldırım Demirören, teknik heyet ve futbolculara başarı dileklerini iletip yapmış oldukları jestten ötürü kendilerine teşekkür etti. (vatan)

TFF Başkanı Demirören’in doğum günü kutlandı..

 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in doğum günü, A Milli Takım’ın kamp yaptığı otelde kutlandı..

demirrorin

TFF’den yapılan açıklamaya göre, doğum günü kutlamasına TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile A Milli Takım oyuncuları ve teknik heyeti katıldı.

Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını futbolculardan Mehmet Topal, Caner Erkin ve oğlu Cemal ile birlikte kesen Yıldırım Demirören’in, teknik heyet ve futbolculara başarı dileklerini iletip yapmış oldukları jestten ötürü kendilerine teşekkür ettiği ifade edildi.

(habertürk)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here