Ana sayfa Gündem Milli takım’da yaprak dökümü!. Birer birer aniden sakatlanıyorlar! Şimdi de..

Milli takım’da yaprak dökümü!. Birer birer aniden sakatlanıyorlar! Şimdi de..

365
0
PAYLAŞ

A Milli Takım’da yıldızlar birer birer sakatlanıyor!.

Önce Emre Mor, ardından Oğuzhan Özyakup, Ömer Toprak, Abdülkadir Ömür ve son olarak da Selçuk İnan sakatlığı nedeniyle A Milli Takım kadrosundan çıkartıldı..

Bu gelişme sosyal medyada tepki çekti.. Liglerin son haftalarına girildiğinde özellikle zirve mücadelesi veren takımların formasını giyen futbolcuların, kulüplerini daha ön planda tutması sosyal medyada tepki çekti..

Bu durumu eleştiren futbolseverler, “Hal böyle olunca başarı da gelmiyor. Bir futbolcu önce ay-yıldız demedikçe bir dünya kupalarını daha çok televizyondan izlemeye devam ederiz. Bizim önce sporculara iyi ahlak ve milli sevgi aşılamamazı gerekiyor” sözleriyle tepkilerini dile getirdi..

 

A Milli Takım’da Selçuk İnan sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkartıldı..

Selçuk İnan Milli Takım kadrosundan çıkartıldı

TFF’den yapılan açıklama:

Karadağ ile 27 Mart Salı günü deplasmanda özel maçta karşılaşacak A Milli Takımımızda Selçuk İnan, sakatlığı nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.

Ay-Yıldızlıların dün akşam yaptığı antrenman sonrası sol arka adalesinde sertleşme oluşan Selçuk’un Karadağ maçına kadar iyileşemeyeceği öngörüldüğünden, futbolcunun tedavisine kulübünde devam etmesi uygun bulundu.
A Milli oyuncu, bugün Antalya‘dan İstanbul‘a dönecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here