Ana sayfa Gündem Ne Ali Çamdalı’ymış! Bu kez Sergen Yalçın ‘Affedelim, kalsın’ dedi..

Ne Ali Çamdalı’ymış! Bu kez Sergen Yalçın ‘Affedelim, kalsın’ dedi..

332
0
PAYLAŞ

Sergen Yalçın, Ali Çamdalı’nın takımda kalmasını istiyor!.

Geçtiğimiz yılın Türkiye Kupası apoletli takımı Konyaspor bu sezon kötü günler geçiriyor.. Sezon başından bu yana 3’üncü kez teknik adam değişikliğine giden yeşil-beyazlı takımda kaptan Ali Çamdalı sorun isim olarak gündemde kaldı.. Görev yapan hocalar takımı içten Ali Çamdal’ının yıprattığını, huzursuz ettiğini söyledi ve gönderilmesini istedi..

Ali Çamdalı önce kadro dışı kaldı sonra ise yeni gelen teknik direktör tarafından affedildi ve oynamayı sürdürdü..

Son olarak Mehmet Özdilek’in ‘huzur bozuyor’ sözlerinin ardından sözleşmesi tek taraflı feshedilen Ali Çamdalı’ya bu kez yeni hoca Sergen Yalçın sahip çıktı.. Sergen’in, Konyaspor yönetimiyle yaptığı görüşmenin ardından, “Kadromuz kısıtlı. Ali eğer bir yanlış yaptıysa özür diler. Gerekirse para cezası verelim ama affedelim. Bu takım için önemli” dediği öğrenildi..

Görünen o ki her dönemin sorunlu ismi olarak gösterilen bazı çevrelerce ‘Mikser’ yakıştırması yapılan Ali Çamdalı, yine geri dönüyor.. Ne diyelim.. Konyaspor ve Türk futbolu için iyi olacaksa dönsün tabi..

Atiker Konyaspor, ligde uzun süren kötü gidişatın ardından Mehmet Özdilek’in görevine son vermiş ve yerine Sergen Yalçın’ı getirmişti.

Sergen Yalçın, Ali Çamdalı'nın takımda kalmasını istiyor

Genç teknik adamın yönetimden ilk isteği ise ortaya çıktı. Konyaspor Yönetimi, geçtiğimiz haftalarda Ali Çamdalı’nın sözleşmesini feshedildiğini açıklamıştı. Ancak Ali Çamdalı’nın Atiker Konyaspor’la olan sözleşmesinin devam ettiği öğrenildi. Bunun üzerine Sergen Yalçın’ının da Ali Çamdalı’nın takımda kalması gerektiğini ve ona ihtiyacı olduğunu yönetime iletti. Ali Çamdalı’nın affedilerek takımla çalışmalara yeniden başlaması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here