Ana sayfa Gündem SICAK GELİŞME!. Cengiz Ünder’e resmi teklif!. İşte o takım..

SICAK GELİŞME!. Cengiz Ünder’e resmi teklif!. İşte o takım..

210
0
PAYLAŞ

İşte Cengiz Ünder’e teklif yapan takım..

 

İşte Cengiz Ünder'e teklif yapan takım

Medipol Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral, Elia’nın imza töreninden sonra açıklamalarda bulundu.

İşte Saral’ın açıklamalarından bazı başlıklar;

Bizim ilk hedefimiz tüm transferleri, ya da yetiştirebildiğimiz kadarını kampa yetiştirmek. İki transferimizi yaptık, görüştüğümüz transferlerimiz de var. Bir-iki haftaya onlar da netleşmiş olur. Kampa yeni transferlerimizle katılırız diye umut ediyoruz.

Clichy ile görüştük, belli bir noktaya geldik. Teklifimizi yaptık, şimdi cevabını bekliyoruz. İnşallah dönerse, onu da takımımıza katmayı istiyoruz.

Biz Cengiz’i transfer ederken geçen sene, proje transferi olarak bakmıştık. Nitekim projemizin ne kadar doğru olduğunu gördük bu sene. Kendisi de buna çok iyi cevap verdi; karakter olarak, sahadaki görevi olarak, hocamızın verdiği görev içerisinde. Baktığınız zaman A Milli’de direkt oynayabiliyor artık. Orada da şans bulabiliyor Fatih hocamız sayesinde. Mutluyuz kendisinden, inşallah bu sene de devam eder diye umut ediyoruz.

Cengiz’i çok scout takip etti sezon içerisinde ama resmi bir şey gelmedi. Resmi bir teklif gelmedi ama Lille kulübü ile bir görüşme yapıldı. Hoca ile görüştüğümüzde; 1 sene daha kalırsa, kendisini geliştirirse belki seneye bu konu ile ilgili, Cengiz kardeşimizin kariyer planlamasına yardımcı olma düşüncemiz var. Hocamız 1 sene daha kalmasının kariyer planlaması açısından iyi olacağını düşündü”

(Sporvadisi)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here