Ana sayfa Gündem SICAK GELİŞME!. Galatasaray ilk transferini yaptı.. Resmi imzalar atıldı..

SICAK GELİŞME!. Galatasaray ilk transferini yaptı.. Resmi imzalar atıldı..

285
0
PAYLAŞ

Galatasaray’da ilk transfer imzayı attı!

Galatasaray’da Futbol Akademisi’nde Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu görevine Emrah Bayraktar getirildi..

Galatasaray'da ilk transfer imzayı attı!

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Bayraktar ile birlikte Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün katıldı.

EMRAH BAYRAKTAR: USTA OLARAK DÖNMEK GURUR VERİCİ..

Emrah Bayraktar imza töreni sonrası şunları söyledi;

“Meslek hayatıma Galatasaray Altyapısı’nda başladım. O dönem teknik direktör Fatih Terim‘di. 4 seneye yakın alt yapıda devam edip üst yapıda da Eric Gerets döneminde yardımcı antrenörlük görevinde bulundum. Altyapıda en iyi jenerasyonun olduğu zamandı. Arda, Mehmet Güven, Cafercan, Özgürcan gibi… İyi bir eğitici ve oyuncu kadromuz vardı. Birçok oyuncuyu üst yapıyla verme imkanı bulmuştuk. Meslek hayatına bir kalfa olarak başladığım yere usta olarak dönmek gurur verici, mutluluk verici” (Vatan)

İşte Galatasaray’ın ilk transferi!.

İşte Galatasaray'ın ilk transferi!

 

Sarı kırmızılılar yeni sezonun ilk transferini dün gerçekleştirdi. İmza Florya’da atıldı.

Galatasaray’da yeni sezonun ilk imzası atıldı..

Sarı kırmızılı kulüpte Futbol Akademisinin başına Emrah Bayraktar getirildi.
Bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden Bayraktar, Sportif Direktör Cenk Ergün ile bir araya geldi ve anlaşma imzalandı.

Arda Turan, Uğur Uçar, Ferhat Öztorun başta birçok futbolcunun yetiştiği ‘Altın Jenerasyon’ döneminde Galatasaray alt yapısında görev yapmış olan Emrah Bayraktar, daha sonra Beşiktaş Kulübünde de mesai harcamıştı. (Hürriyet)

Emrah Bayraktar, geçtiğimiz günlerde Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’a anlaşmanın sağlandığını açıklamıştı.

‘Prensipte anlaşma sağladık’

“Cenk Ergün ile görüşmelerimiz son noktaya geldi ve prensipte anlaşma sağladık. Çıraklık ve kalfalık dönemlerimin geçtiği bir kulübe ustalık dönemimde gitmek nasip olacak. Cumartesi günü her şey netlik kazanacak”

‘Türk futbolunda genel hastalık…’

“Altyapıdaki oyuncuların A Takıma kazandırılması için ayrı bir misyon üretmek lazım. Fatih Terim hocamızın bu konudaki emekleri yadsınamaz. Birçok kulübün altyapısında yetenekli oyuncular var. Türk futbolunda genel hastalık altyapıdan faydalanamamak. Altyapıdan faydalanmayı kültür haline getirmek lazım”

‘Ozan Kabak ön plana çıktı’

“Ozan Kabak Milli Takımlar’da oynadığı için ön plana çıktı. Bu çocuklardan sadece altyapılarda ve genç takımlarda değil A Takımda da faydalanılmalı”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here