Ana sayfa Gündem ŞİMDİ PAYLAŞILAMIYOR!. Maço Kerem, Galatasaray ve Beşiktaş’tan veto yemiş!.

ŞİMDİ PAYLAŞILAMIYOR!. Maço Kerem, Galatasaray ve Beşiktaş’tan veto yemiş!.

223
0
PAYLAŞ

Beşiktaş ve Galatasaray Kerem Demirbay’ı istememiş!.

 

 

1
9

Almanya ile Türkiye arasında krize neden olan ve Bundesliga’da Hoffenheim formasıyla çok başarılı bir performans sergileyen 23 yaşındaki Kerem Demirbay’ın uzun zaman önce Türk kulüplerinin gündemine geldiği ortaya çıktı.

2
9

İlk olarak Galatasaray’ın Eski Şef Scoutu Mahmut Alpaslan tarafından 2012 yılında sarı-kırmızılı kulübe önerilen Kerem’in o tarihte kadroda düşünülmediği belirlendi.

3
9

Borussia Dortmund altyapısındayken Cim-Bom’un kapısından dönen Kerem Demirbay daha sonra Beşiktaş’a teklif edildi.

4
9

Tolgay Arslan’ın Beşiktaş’a transfer edildiği 2015 yılı ara transfer döneminde hiçbir kulübe bağlı olmayan Mahmut Alpaslan’ın o günlerde siyah-beyazlılara Kerem’i de tavsiye ettiği aktarıldı.

5
9

Galatasaray’ın aksine Kerem Demirbay ile ilgilenen ve yeni sezon transfer çalışmalarına dahil eden Beşiktaş Yönetimi, Türkiye ve Almanya’nın bu oyuncuya milli forma giydirmeye çalışmaları nedeniyle sıkıntı yaşadı.

6
9

Emre Mor’u da büyük gizlilik içinde takip ederken, milli gündem nedeniyle Borussia Dortmund’a kaptıran siyah-beyazlı yönetimin, Kerem Demirbay’ı kadrosuna katma şansının da bir hayli azaldığı vurgulandı.

7
9

Öte yandan Almanya kaynaklı haberlere göre ay-yıldızlı formaya sıcak bakan Kerem Demirbay için eski kulübü Borussia Dortmund’un devreye gireceği iddia edildi.

8
9

Beşiktaş’a önerildiği sırada bonservis bedeli 1 milyon euro olan bu oyuncu için diğer büyük Alman kulüplerinin de istekli oldukları savunuldu. (Skorer)

9
9

(habertürk)

Kerem Demirbay, kadın hakeme yönelik sözleri sebebiyle 5 maç ceza aldı.

Kerem Demirbaya kadın hakeme yönelik sözleri sebebiyle 5 maç ceza
Almanya İkinci Lig takımlarından Fortuna Düsseldorf’ta forma giyen Kerem Demirbay, kadın hakem Bibiana Steinhaus’a yönelik “erkek futbolunda kadınların işi yok” açıklamaları nedeniyle 5 hafta oynamama cezası verildi.

Almanya Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Spor Mahkemesi, kontrol komitesinin talebiyle 22 yaşındaki futbolcuyu sportmenliğe aykırı davranışından dolayı 5 hafta oynamama cezasına çarptırdı.

Kerem Demirbay cezasını kız takımları arasında oynanan maçta çekmişti.

kerem, SSVg 06 Hagen ile Blau Weiss Langenberg kız takımları arasında oynanan maçta hakemlik yapmıştı.

Ancak Kerem bu maçı yönetirken spor elbiseleri yerine mücadeleyi palto ile idare etmiş bu durum da Almanya’da çok tartışılmıştı.

Kerem Demirbaya kadın hakeme yönelik sözleri sebebiyle 5 maç ceza

(hürriyet)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here