Ana sayfa Gündem SON DAKİKA ARDA TURAN GELİŞMESİ!.

SON DAKİKA ARDA TURAN GELİŞMESİ!.

257
0
PAYLAŞ

Son dakika… Arda Turan için kampanya başlattılar!

Bayrampaşa Taraftarlar Derneği, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile gerginlik yaşayanArda Turan‘ın yeniden milli takıma alınması için kampanya başlattı.

Son dakika... Arda Turan için kampanya başlattılar!
Son günlerle spor medyasının gündemini en çok meşgul eden konulardan biri olanArda Turan ile TürkiyeFutbol Direktörü Fatih Terim arasında yaşanan krize Bayrampaşalılar ve Bayrampaşasporlu taraftarlar sessiz kalmadı.

Çıktığı her platformda Bayrampaşalı olduğunu büyük bir gururla dile getiren millifutbolcu Arda Turan’a kendi semtinden tam destek geldi.

Bayrampaşa Taraftarlar Derneği, astıkları pankartlarla milli futbolcuya destek oldular.

Bayrampaşa’nın yetiştirdiği en kariyerli sporcu konumunda bulunan Arda için taraftarlar, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı’nın yanına ve ilçenin çeşitli yerlerine “Bayrampaşa’nın çocuğu Arda Turan’ı milli takımda görmek istiyoruz” yazılı pankartı asarak tepkilerini ortaya koydu.

Barcelona, futbolcuların bonservislerini açıkladı. Arda için müthiş rakamBarcelona, futbolcuların bonservislerini açıkladı. Arda için müthiş rakam

Arda Turan’ın milli takıma alınmamasından dolayı duydukları rahatsızlığı ifade eden Bayrampaşalı taraftarlar ile ilçe esnafı; “Arda bizim kendi evladımız. Bayrampaşa’nın tanınmasında çok önemli katkıları var. Onu her zaman iyi yerlerde görmek istiyoruz.Barcelona’da oynayan ve çok formda olan bir futbolcu en kritik maçlarda milli takıma nasıl alınmaz aklımız almıyor. Fatih Terim bu hatasından dönmelidir” şeklinde konuştular.

(hürriyet)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here