Ana sayfa Gündem “Taraftar bundan sonra ancak küfretmeye gelir!.”

“Taraftar bundan sonra ancak küfretmeye gelir!.”

251
0
PAYLAŞ
Rıdvan Dilmen: "Taraftar ancak küfretmeye gelir!"

Rıdvan Dilmen: “Taraftar ancak küfretmeye gelir!”

Fenerbahçe – Başakşehir maçından sonra Rıdvan Dilmen, sarı-lacıvertli takımın ışık vermediğini vurguladı.

Fenerbahçe – Başakşehir maçı sonrası açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin geleceği ve yabancı sınırlaması hakkında konuştu.

Aykut Kocaman: Fenerbahçe tarihine olumsuz anlamda geçecek bir sezon oynuyoruz

Fenerbahçe’den ışık göremediğini belirten Dilmen, “Tabii ki sabır önemli. Zaman gerekli evet ama, Fenerbahçe gelecek için ışık veriyor mu? Ben çok ışık görmedim açıkçası.” dedi.

Tribünlerin boş kalmasına vurgu yapan futbol yorumcusu,”Fenerbahçe’nin tribünü dolduracak bir maçı kaldı. O da Beşiktaş maçı. Bir daha da bulamazsın. Ancak küfür etmeye gelirler.” şeklinde konuştu.

“Muazzam bir hakem vardı. Müthiş bir maç yönetti. Gol kararı bana göre doğru karardı.” diyerek  maçın hakemi Fırat Aydınus’u öven Dilmen, Fenerbahçe’nin yeni transferi Janssen için, “Janssen’e Hollanda Ligi’nde 40 gol atmış diyorlar. Hemen Tottenham’da kaç gol atmış ona bakarım.” yorumunda bulundu.

“Yabancı sayısının açık olmasını savunuyorum ben zaten. Sadece kriterler olmalı diyordum. Abarttık biraz çünkü.” diyerek son günlerdeki yabancı kuralı tartışmasına değinen Rıdvan Dilmen,”2 sene sonra Cluj olacak bizim takımlar. Yabancı, yerli tartışmasına da bir son verip, buna yönelin.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

Anadolu Yakası'ndan Haberler