Ana sayfa Anasayfa Trabzonspor 1 İranlı’ya imzayı attırdı, diğeri geliyor..

Trabzonspor 1 İranlı’ya imzayı attırdı, diğeri geliyor..

566
0
PAYLAŞ

İranlı yıldız resmen imzaladı! Yıllık ücreti…

Trabzonspor, İranlı sol kanat oyuncusu Vahid Amiri’yi transfer ettiğini resmen duyurdu. İranlı stoper Majed Hosseini ise yarın Trabzon’da resmi imzayı atacak..

İranlı yıldız resmen imzaladı! Yıllık ücreti...
GİRİŞ 21.07.2018 13:52GÜNCELLEME 21.07.2018 14:11

Serbest statüde bulunan İranlı futbolcu Vahid Amiri’ye bugün 11.00’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu’nun katılımıyla imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde konuşan Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, ‘’Vahid kardeşimizin kadromuza katılmasından dolayı son derece mutluyuz. Kendisi, İran milli takımında sol açık oynuyordu. Bizim de bu mevkide oyuncu ihtiyacımız vardı. Bunu dost kardeş ülke İran’dan temin etmemiz, en azından uyum sürecini asgari sürede atlatmamıza sebep olacaktır. İyi bir futbolcu olduğunu biliyoruz ve burada da iyi bir performans sergileyecektir. İran’dan Trabzon’a turizm amaçlı gelen çok kişi var. Burada da yalnızlık çekmeyecektir. Örf ve adet olarak İran, Türkiye’ye benziyor. Bu yüzden kendisinin adaptasyon sürecini kısa sürde atlatıp kadroya katkı vereceğine inanıyoruz. Gönül isterdi kitransfer döneminin başında oyuncumuzun katılımını sağlayabilseydik. Ancak kulübümüzün diğer konulardaki problemleri transferin bugüne sarkmasına neden oldu. Kendisine başarılar diliyorum, burada mutlu ve başarılı olmasını diliyorum. Vahid son dakika transferi değil. Kendisiyle yaklaşık 1 aydır görüşmelerimiz sürüyordu.” dedi.

İmza töreninde duygularını ifade eden Vahid Amiri de, ‘’Trabzonspor’a geldiğim için çok mutluyum. Trabzonspor’un büyüklüğünü ve taraftarını biliyorum. İnşallah burada Trabzonspor ve o büyük taraftar için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

İşte KAP‘A yapılan açıklama: 

Serbest statüde yer alan profesyonel futbolcu Vahid Amiri’nin kulübümüze transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır.

2019/2020 futbol sezonu sonuna kadar sürecek anlaşmaya göre oyuncuya;

– 2018/2019 futbol sezonu için 750.000.-EUR garanti ücret,

– 2019/2020 futbol sezonu için 650.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Futbolcu menajeri Amir Saadati’ye menajerlik hizmeti olarak 140.000.-EUR ödenecektir.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Saygılarımızla.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here