Ana sayfa Anasayfa Ünal Karaman’dan şok sözler!

Ünal Karaman’dan şok sözler!

30
0
PAYLAŞ

Ünal Karaman açıkladı: “Görevime son verildi…”

30.12.2019 16:03 – Son Güncelleme – 

Ünal Karaman açıkladı: "Görevime son verildi..."

Trabzonspor ile yollarını ayıran Ünal Karaman basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ayrılığın ardından ilk kez konuşan Karaman’ın açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde:

“Tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum”

Ahmet Ağaoğlu ve yönetime, teknik kadrodaki arkadaşlara, kulüp personeline ve tüm oyuncularıma teşekkür ederim.

“Trabzonspor’daki görevimden ayrıldım”

1990’da tesislerinin kapısından sporcu olarak girdiğim, zaman içerisinde “Dozer Cemil” gibi takım kaptanlığını yapma şerefine mazhar olduğum, 19 aydır teknik direktör olarak hizmet ettiğim Trabzonspor’daki görevimden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım.

“Görevime son verildi”

Kayserispor maçının akabinde Yönetim Kurulu tarafından teknik direktörlük görevimin sona erdirildiğine dair alınan karar, tarafıma tebliğ edilmiş ve bu durum tarafımdan anlayışla karşılanmıştır.

+++++++++++

Ağaoğlu, Ünal Karaman’ın neden ayrıldığını açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımın oynadığı futbolu eleştirdiği için Ünal Karaman’ın görevi bıraktığını açıkladı. Ağaoğlu, “Ayrılmayı kafasına koymuştu” dedi.

Trabzonspor’da gündemin 1. maddesi Ünal Karaman…

Ani bir kararla 53 yaşındaki teknik adamla yollarını ayıran bordo-mavililerde başkan Ahmet Ağaoğlu, konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, “Anladığım kadarıyla hocamız bu yaptığım eleştirileri kendi üzerine alınmış. Ayrılmayı kafasına koymuştu” dedi.

Ağaoğlu’nun sözleri şöyle:

“YAPTIĞIM ELEŞTİRİYİ ÜZERİNE ALINMIŞ”

“Konyaspor maçı sonrasında, özellikle 4-5 haftalık futboldan memnun olmadığımı, göze hoş gelmeyen bir futbol ortaya koyan Trabzonspor olduğunu söyledim. Ben öz eleştiri yaptım, anladığım kadarıyla sayın hocamız eleştiriyi kendi üzerine almış. Kulüpte yaşanan her türlü olumsuzluğun tek sorumlusu benim.”


“AYRILMAYI KAFASINA KOYMUŞTU”

“Beni yemeye çalışanların boğazına takılırım gibi ifadeler kullandı hocamız. Gelmiş olduğumuz noktada, ayrılmayı kafasına koymuştu, bu yönde düşünce oluşmuş kendisinde. Dün kendisi, Divan Kurulu başkanımız ve genel sekreterimizle görüşmesinde göreve devam etme konusunda bir düşüncesi olmadığını ifade etmiş.”

“HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM”

“Kırgınlık var mı? Hayal kırıklığı var. Hocanın, oyuncunun yaptığı hatanın sorumluluğunu ben üzerime almıştım. Böyle bir insanın yaptığı eleştiriyi hocanın kendi üzerine alması hayal kırıklığı yarattı.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here