Ana sayfa Gündem “Volkan’a o anki sinirle ağır küfürler ettim!”

“Volkan’a o anki sinirle ağır küfürler ettim!”

173
0
PAYLAŞ

Sabri Sarıoğlu suskunluğunu bozdu!.

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, derbi sonrası Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’le arasında geçen diyalog hakkında açıklamalarda bulundu..

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 yendiği maçın ardından Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında tartışma çıkmıştı.
Derbinin bitiminde Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında yaşananlar hakkında Volkan maç sonunda açıklamalar yapıp basına bilgi verirken, Sabri sessiz kalmıştı.

“Eğer cesaretin varsa burada da üçlü çektir
Suskunluğunu bozan tecrübeli futbolcu maç biter bitmez Volkan’ın kendisine “Üçlü çektir, hadi göreyim seni… Eğer cesaretin varsa burada da üçlü çektir” dediğini söyledi. Sabri bu duruma tepki verdiğini ve “Git benimle uğraşma” şeklinde cevap verdiğini belirtti.

“Sinirlerime hakim olamadım”
Volkan Demierl’in ısrarla “Hadi yap bakalım, üçlü çektir” demesi üzerine yenilgiden sonra üzüntüsünün bir kat daha arttığını ifade eden Sabri, maç atmosferinden sonra Volkan’a karşı sinirlerine hakim olamadığını ve ağzından hoş olmayan sözler de çıkmış olabileceğini de saklamadı.

Volkan ile Sabri arasında gerilim arttı
Internet Haber Merkezi / Diğer

Volkan ile Sabri arasında gerilim arttı

Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-0 yendiği maçın ardından Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu tartıştı. Maçın bitişiyle birlikte Muslera’yı teselli etmeye koşan Demirel, aynı noktada bulunan Sabri’yle tartıştı.


“Selçuk olayına hiç karışmadım”

Öte yandan Selçuk İnan’ın yedek kalması ve Ayhan Akman ile söz dalaşına girmesinin içine kendisinin de çekilmeye çalışıldığını da aktaran Sabri Sarıoğlu; “Ben asla bu tür işlere karışmam, haddime değil. Bu takım 25 kişi, maça 18 kişi seçilir, 11 sahaya çıkar bunu da hoca belirler” açıklamasını yaptı.

(yenişafak)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here