Ana sayfa Gündem Ah be çocuk!. Çok üzdün bizi!.

Ah be çocuk!. Çok üzdün bizi!.

9
0
PAYLAŞ

Minik Sunderland taraftarı Bradley Lowery kansere karşı verdiği savaşı kaybetti!.

Bu haber futbol dünyasını yasa boğdu..

Duyanların boğazı düğümlendi..

Nasıl düğümlenmesin ki; Dünya onunla birlikte sanki yok oldu..

Sayısız önemli isim yaşaması için destek verdi ama olmadı..

Minik Bradley artık cennette..

Nöroblastom (çoçukluk çağında görülen otonom sinir sistemi tümörü) ile mücadele eden 6 yaşındaki Sunderland taraftarı Bradley Lowery, yaşamını yitirdi.
Minik Bradley, hayranı olduğu Jermaine Defoe ve Sunderland kulübü ile nöroblastom hakkında dünya çapında farkındalık yaratmayı başarmıştı.
Minik Sunderland taraftarı Bradley Lowery kansere karşı verdiği savaşı kaybetti

Dünyayı yasa boğan haber İngiltere’den geldi.

Uzun zamandır kanser tedavisi gören 6 yaşındaki Sunderland taraftarı ve Jermaine Defoe hayranı Bradley Lowery’nin minik bedeni kanserle verdiği mücadelede yenik düştü.

Hayatını kaybeden Lowery, hayranı olduğu Defoe ile buluşmasıyla gündeme gelmiş ve yürekleri ısıtırken nöroblastom (çoçukluk çağında görülen otonom sinir sistemi tümörü) hakkında da dünya çapında farkındalık yaratmayı başarmıştı.

Lowery’nin ailesi acı haberi Facebook üzerinden duyurdu: “Cesur oğlum 07/07/2017’de saat 13.35’te annesi ve babasının kollarında ailesinin yanında meleklerle gitti. O bizim küçük süper kahramanımızdı ve büyük bir savaş verdi ancak demek ki aramızdan ayrılması gerekiyormuş. Kalbimizin ne kadar kırıldığını anlatmaya söz bulamıyoruz. Desteğiniz ve güzel sözleriniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Meleklerle göklerde rahat uyu oğlum.”

Bradley Lowery hayali Defoe`ye sarılıp rüyalara daldı!

İngiltere’de kanser tedavisi gören 5 yaşındaki Sunderland taraftarı Bradley Lowery bundan 5 ay önce, hayranı olduğu futbolcu Jermain Defoe zaman geçirmiş ve o sırada uyuyakalmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here