Aslen Mardinli.. Çakma Adanalı!.. |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

Aslen Mardinli.. Çakma Adanalı!..
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 16 Temmuz 2017 - 13:44:38
Aslen Mardinli.. Çakma Adanalı!..

‘Fatih Terim’i gördüğüm yerde döveceğim’ / VİDEO Çeşme’de Fatih Terim ile tartışan mekan sahibi Selahattin Aydoğdu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.. Aslen Mardin’li olan Selahattin Aydoğdu için Adanalı’lar, “Çakma Adanalı’ yakıştırması yapıyor.. Öyle ki Aydoğdu bu özelliğinden dolayı bir süre Adana Demirspor’un başkanlığını bile yaptı.. Dahası da var.. Selahüttin Aydoğdu şu anda Türkiye Futbol Federasyonu’nda yedek […]

‘Fatih Terim’i gördüğüm yerde döveceğim’ / VİDEO

Çeşme’de Fatih Terim ile tartışan mekan sahibi Selahattin Aydoğdu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.. Aslen Mardin’li olan Selahattin Aydoğdu için Adanalı’lar, “Çakma Adanalı’ yakıştırması yapıyor..

Öyle ki Aydoğdu bu özelliğinden dolayı bir süre Adana Demirspor’un başkanlığını bile yaptı..

Dahası da var..

Selahüttin Aydoğdu şu anda Türkiye Futbol Federasyonu’nda yedek üye..

Ve iddiaya göre bu göreve getirilmesindeki en önemli etken Fatih Terim..

Yine iddia sahipleri, Selahattin Aydoğdu’nun her konuşmasında Fatih Terim’e övgüler yağdırdığını ve, “Eğer bazı yerlerdeysem onun sayesinde” dediğini öne sürüyor..

'Fatih Terim'i gördüğüm yerde döveceğim' / VİDEO

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Selahattin Aydoğdu’nun sahibi olduğu işletmedeki çalışanlar arasında çıkan kavga olay yarattı. Basına sızan haber sonrası Selahattin Aydoğdu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim, Yüzevler Kebapçısını bastı mı?

Fatih Terim ve damatları Alaçatı’da bir işletmenin sahibiyle kavga etti. İşletme ile Fatih Terim’in damadının ortağı olduğu dükkanın arasındaki paravan yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi. Galatasaray kongre üyesi ve TFF yöneticisi olan Selahattin Aydoğdu’nun sahibi olduğu Yüzevler restoranın işletmecisi Emin Önal ile Fatih Terim arasında telefonda başlayan gerginlik kavgaya dönüştü. Emin Önal’ın Terim’i arayarak telefonda paravan konusunu çözmek istediği ancak Fatih Terim’den sert bir yanıt aldığı öğrenildi. Fatih Terim’in telefon görüşmesinden sonra yanında 5-6 kişiyle birlikte mekana gittiği ve Terim’in Emin Önal’a kafa atmak istemesi sonucu kavganın çıktığı ifade edildi. Fatih Terim’in yanındakilerle işletmedeki görevliler arasında yaşanan arbede sonucu Fatih Terim’in burnunun kırıldığı iddia edildi.

“Fatih Terim dayağı yedi, iki dakikada kaçtı” İZLE

“FATİH TERİM’İ GÖRDÜĞÜM YERDE DÖVECEĞİM”

Yaşanan olay sonrası konuşan işletme sahibi Selahattin Aydoğdu şunları söyledi:

“Evet bu olay yaşandı. Bu olayda geri adım atmayacağım. Haklı olan benim. Fatih Terim’i gördüğüm yerde döveceğim. Bunu herkese söylüyorum. Erkek adam geldiği kavgadan kaçmaz.”

RFEWFW
SELAHATTİN AYDOĞDU KİMDİR, NERELİDİR?

Aslen Mardinli olan fakat ufak yaşlardan bu yana Adana’da yaşayan Selahattin Aydoğdu, 1992 yılından bu yana kebapçılık yapıyor. Adana’da açtığı ilk işletmenin ardından Türkiye’nin çeşitli yerlerinde şubeler açan Selahattin Aydoğdu, Adana Demirspor’un da bir dönem kulüp başkanlığını yaptı. Aynı zamanda Galatasaray kongre üyesi olan Selahattin Aydoğdu’nun şu anda TFF yönetiminde yedek listede olduğu da ifade edildi.

Kaynak: superhaber.tv

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Finans Haberleri