Ana sayfa Gündem Aydemir Akbaş’tan olay sözler: “Konu Galatasaray olunca karıyı da satarım herkesi satarım!”

Aydemir Akbaş’tan olay sözler: “Konu Galatasaray olunca karıyı da satarım herkesi satarım!”

70
0
PAYLAŞ

Aydemir Akbaş’tan Galatasaray Divan Kurulu’nda olay sözler!

Ünlü oyuncu ve Galatasaray Divan Kurulu üyesi Aydemir Akbaş, Galatasaray’ın bugün gerçekleşen Kasım ayı Divan Kurulu toplantsında olay yaratan açıklamalar yaptı. Aydemir Akbaş, ‘Konu Galatasaray oldu mu, karıyı da satarım, herkesi de satarım. Benim hayatım Galatasaray’ ifadelerini kullandı.

Aydemir Akbaş, Galatasaray’ın Kasım ayı Divan Kurulu’nda yaptığı konuşmayla gündeme damga vurdu. Son olarak sözü alan Akbaş, sinirli bir şekilde konuştu ve kulüp içinde ‘hırsızlık’ yapıldığını iddia ederken; yönetimi desteklediğini belirtti.

Galatasaray’ı, Galatasaraylıların karıştırabileceğini kaydeden Akbaş, “İspanyol radyocuyu dövdüm, tribünde milletvekilini boğazladım. Ben normal Galatasaraylı değilim, Galatasaray’ı kimse yıkamaz, Galatasaraylı yıkar. Galatasaray’da hırsız var, 5 senedir hırsız var diye bağırıyorum, raporu beklemeyin, gelin anlatayım. Ne yapacaksınız? Ben bu yönetimi destekliyorum, başkana da söyledim ama yanlışı gördüğüm zaman satarım. Konu Galatasaray oldu mu, karıyı da satarım, herkesi de satarım. Benim hayatım Galatasaray” diye konuştu.

“BENİ ÇAMURLAŞTIRMAYIN, BELDEN AŞAĞIYA İNERİM”

Akbaş, amacın karıştırmak olduğunu belirtirken; “Kulüp iş merkezine dönmüş. 665 kişi, ne iş yapıyor bunlar? Olmaz öyle şey. Elle tutulur şeylere bakın. İkaz ediyorum, bazı insanları ikaz ediyorum. Beni çamurlaştırmayın, belden aşağıya inerim. Karıştırmayın ortalığı, amacınız karıştırmak. Ben pislikleri araştırırsam, çok şey bulurum. Galatasaray’ı Galatasaraylı yıkar, Galatasaray’ı kimse yıkamaz. Bunu diğer kulüp başkanlarına da söyledim. Benim bilmediğim yoktur spor hakkında. Ben 7 yaşından beri bu sporun içindeyim. Futbolcu nedir bilirim, hangisi sahtekar bilirim. Tek adam tanıdım, o da Metin Oktay” ifadelerini kullandı. (mynet)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here