Aykut Kocaman’dan flaş Van Persie açıklaması!. |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

Aykut Kocaman’dan flaş Van Persie açıklaması!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Aralık 2017 - 23:02:13
Aykut Kocaman’dan flaş Van Persie açıklaması!.

Aykut Kocaman’dan Robin van Persie açıklaması.. Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası’nda 4-1 kazandıkları ve tur atladıkları Adana Demirspor maçının ardından konuştu. “Son derece arzulu bir takım vardı.” diyen Kocaman, “Bütün olarak değerlendirmek gerekirse benim gördüğüm son derece arzulu bir takım vardı. İlk maçın skorunu düşünmeden tatlı rekabeti zorlayan bir takım vardı. Bunun farklı grupla yapıldığını […]

Aykut Kocaman’dan Robin van Persie açıklaması..

Aykut Kocaman'dan Robin van Persie açıklaması

Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası’nda 4-1 kazandıkları ve tur atladıkları Adana Demirspor maçının ardından konuştu.

Son derece arzulu bir takım vardı.” diyen Kocaman, “Bütün olarak değerlendirmek gerekirse benim gördüğüm son derece arzulu bir takım vardı. İlk maçın skorunu düşünmeden tatlı rekabeti zorlayan bir takım vardı. Bunun farklı grupla yapıldığını görmek benim için sevindirici oldu. Bunu lige ve kupaya yansıtmak arzumuz. Aatif böyle bir oyuncu olduğu için burada. Aatif gibi her oyuncu futbolda bazı tekniklere sahip olduğu için burada. Aatif şu anda doğru oynuyor. Sadece Aatif için değil her oyuncu doğru olduğu için avantaj var. Fiziksel olarak bilinen bir oyuncu, teknik kalitesi şut seviye yüksek. İnanılmaz yükseliş olduğunu düşünmüyorum. 8 tane resmi maç oynadık. Mağlup olduğumuz Akhisar maçından sonra 2 tane kupada maç oynadık. Fenerbahçe’nin olacağı yer burası. Bu seviyede devam edersek bazı şeylerden bahsedebiliriz. Karabükspor ve Konyaspor maçından sonra ağzımız dolu dolu bir şeyler söylememiz lazım.” ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman’dan Robin van Persie açıklaması

“Transfer en zor soru. Sezon başında dediklerimde yarar var. Bütün oyuncularım çok değerli. İlk önce oyuncu grubunu değerlendirmek. İkinci büyük transfer taraftar. Üçüncüsü son iki haftayı kayıpsız geçerek sakin kafayla çalışabiliriz. Sezon başı bunu yapamamıştık. Devre arasında transfer yapılabilir. Yerli transferinde bazı kriterler var. Yabancı transferi daha kolay. Persie’nin olmaması tamamen kadro seçimi. Ancak Persie’yle ilgili konuşurken hem takım hem kendisiyle ilgili sıkıntı yaratmak istemem. Önümüzdeki günleri kendisiyle konuşmamız daha uygun olacaktır. Buradan cevap vermenin anlamı yok.”

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Finans Haberleri