Ana sayfa Gündem “Aziz Yıldırım benim için artık bitmiştir!”

“Aziz Yıldırım benim için artık bitmiştir!”

8
0
PAYLAŞ

Fikret Orman: ‘Aziz Yıldırım benim için bitmiştir’

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, önce CNN Türk ardından ise FOX TV’de yayınlanan Ramazan programına katıldı..

Fikret Orman gündeme sarsacak açıklamalar yaptı..

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı hedef alan Orman, “Onun yüzünü bir daha görmek istemiyorum. Benim için bitmiştir” ifadelerini kullandı..

Orman, bugün yapılacak kutlamalarla ilgili de flaş sözler sarfetti..

İŞTE BEŞİKTAŞ BAŞKANI FİKRET ORMAN’IN

2 AYRI TELEVİZYONA YAPTIĞI O AÇIKLAMALAR:

Fikret Orman: 'Aziz Yıldırım benim için bitmiştir'

“Artık Arena’dan Vodafone Park’a dönüyoruz.  Bugün Beşiktaşlılar için mutlu gün. Bugün bizim düğün günümüz. Geçen sene olan organizasyona benziyor. Geçen sene teknelerle gelmiştik. Bu sene de aynı olacak. 200-300 bin kişi stat dışıyla olur herhalde. Bizim stadyumumuzun kendi meydanı var. Futbolcuların taraftarlarla bulaşacağı bir organizasyon yapıyoruz. Sonra içeri girip maçımızı oynayacağız. Sonra da kupa töreni var. Sonra da ayrılacağız. Ramazandan sonra balo yapacağız.”

“Seneye Avrupa’da daha iyi işler…”

“Gaziantep maçında sonra ‘bitti’ dedik. Bursa maçını kazanmamız çok önemliydi.  Biz çok daha erken bekliyorduk. Bizde de bu hava vardı açıkcası. Bizim için önemli olan maratona başlayıp, maratonun galibi olmaktı. Geçen sene ve bu sene şampiyon olduğumuz için mutluyuz.

Ben özellikle UEFA’da finale çok konsantre olmuştum. Lyon maçını penaltılarda kaybetmek çok üzücü oldu. Hep güneşli günler yok ama sonunda hep güneş geliyor. Seneye Avrupa’da daha iyi işler yapacağımızı düşünüyoruz.”

“Çok daha yalnız bir insanım”

“Ben Beşiktaş Başkanı olmadan öncesine göre çok daha yalnız bir insanım. Çünkü, daha kontrollü yaşıyorum. Çok yoğun geçiyor hayatım. Haftanın 7 günü çalışıyoruz.”

“Küfür ve hakaret edenlere dava açıyorum. Davadan gelecek paralarla da klavye delikanlıları için bir okul açacağım. Yanınıza gelince sakinler. Ömründe bir iş yapmamış kişiler bir şeyler yazıyorlar. Dışarıda tüm taraftarlar bana saygı gösteriyor.”

“Mütevazılık bizim geleneğimizdir”

“Mütevazılık bizim geleneğimizdir. Beşiktaş külütüründe havalı insanlar sevilmez. Eski başkanlarımız da öyledir. Yıldırım Demirören benim dostumdur. Fakat yönetim şekillerimiz farklı olduğu için ayrıldık.”

“Aziz Yıldırım ile dostluğumuz bitti”

“Deplasman tribünü konusu yeniden düzenlemeli. Kasımpaşa taraftarı 4 kişi olarak geldi. Gelir arttırmamız lazım. Üstüne koyarak arttırmamız lazım.

Aziz Yıldırım ile eskiden iyi bir ilişkimiz vardı. Belimin altı bir açıklaması oldu o günden sonra işim olmaz. Dostluklar bu açıklamalarla kurulmaz. Aziz Yıldırım ile dostluğumuz bitti.”

“Biz iyi futbolcuları takımımızda görmek istiyoruz”

“(Caner Erkin ve Gökhan Gönül transfeleri) Biz iyi futbolcuları takımımızda görmek istiyoruz. Hangi takım olduğu önemli değil. Lig bitince hocayla oturup konuşacağız ve kararı vereceğiz.”

“Euroleague hırsızlık organizasyonudur” açıklaması yorumu

“Bazen maksadını aşan konuşmalar olmuş olabilir. Fikirlerimin yüzde bir milyon arkasındayım. Fenerbahçe’nin elde ettiği başarıyı asla küçümsemiyorum. Hangi kritere göre bunları alıyorsun? Fenerbahçe geçen de hak etti. Kararlar şeffaf değil ve tamamen ticari.”

(MYNET)
Fikret Orman sahur programına katıldı

FOX TV’de yayınlanan Fatih Savaş ile sahur Sohbetleri programına katılan Başkan Orman’a şampiyonluk kutlamasının yapılmayacağının doğru olup olmadığı soruldu.

TERAVİH SAATİ KUTLAMA OLMAZ

Fikret Orman, “Maç bitiş saati ile iftar saati aynı zamana denk geliyor. Stadın karşısında Dolmabahçe Camii var. İnsanlar teravihe gidiyor. Bizim sanatçılarla orada şampiyonluk kutlamamız doğru olmaz.” dedi.

ALLAH BANA ŞOV TRANSFERİ NASİP ETMESİN

Fikret Orman’a yapılacak transferler de soruldu. Orman “Henüz transfer yapmadık, daha ligi kapatmadık.” dedi. Yıldız futbolcu transfer edilecek mi? sorusuna ise “Dünyaca ünlü yıldız değil, isimlerdense bize faydalı olacaklara yoğunlaşıyoruz. Transferle şampiyon olamıyorsunuz. Ben milleti sevindirmek istiyorum ama önemli olan faydalı oyuncu almak. Hiç öyle bir egolarım filan yoktur. Aman transfer yapalım diye. O şov için yapılan bir şey. O iyi bir şey yapmak için yapılan bir şey değil. Allah bana şov transferi nasip etmesin.” dedi.

Fikret Orman sahur programına katıldı VİDEO

SÖZLERİM BAŞKA YERE ÇEKİLİYOR AMA ALLAH NİYETİMİ BİLİYOR

‘Beşiktaş Euroleague’e katılacak mı?’ sorusu soruldu. Başkan Orman daha önce yaptığı açıklamaları hatırlatarak, “Ben o sözleri Fenerbahçe’nin başarısını küçümsemek için söylemedi. Sadece toplanan paralar nereye dağıtılıyor konusunda bir itirazım oldu. Allah Türk takımlarına büyük başarılar nasip etsin. İşine gelenler konuyu başka yerlere çekiyor ama Allah benim niyetimi biliyor.” dedi.

HACCA GİTMEDİM AMA UMREYE GİTTİM

Orman’a hacca gidip gitmediği de soruldu. Orman “Hacca hiç gitmedim ama 6-7 defa umreye gittim” diye cevap verdi.

(ensonhaber)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here