Ana sayfa Gündem Aziz Yıldırım’ı Yunan Adaları’na sokmadılar mı?.

Aziz Yıldırım’ı Yunan Adaları’na sokmadılar mı?.

4
0
PAYLAŞ

Aziz Yıldırım'ın Yunanistan tatili başlamadan bitti

Aziz Yıldırım için şok iddia!.

Türkiye’de zaman zaman agresif tavırlarıyla tanıdığımız Aziz Yıldırım’ın başı yine derde girdi.. Tatil için Yunan Adaları’nı tercih eden Fenerbahçe Başkanı adeta bu tercihi için büyük bir pişmanlık yaşadı..

İddiaya göre pasaport kuyruğunda işlerin uzamasına kızan Yıldırım geri döndü.

Ancak bir başka iddia sahiplerine göre ise Yunan Polisi Aziz Yıldırım’ın geçişine izin vermedi..

Üst makamlardan Aziz Yıldırım için talimat beklendi..

İddialar böyle.. Hangisi doğru hangisi yanlış bunun şu anda söylemek yanlış ancak gerçek olan şu ki;

Fenerbahçe Başkanı Yunan adaları’na gidemedi!.

Yaz aylarının gelmesiyle Türkiye’den tatilciler akın akın Yunan adalarına gidiyor. Girişte ise tatilcilerin oluşturdukları kuyruklar göze çarpıyor.

Aziz Yıldırım da tatil için Yunanistan’ı seçenlerdendi. Ancak Yunanistan’ın Simi Adası’na tatil için giden Yıldırım, pasaport kontrolünde sorun yaşadı. Yoğun güvenlik uygulamalarından bunalan Aziz Yıldırım, Yunan polisine rest çekerek Türkiye’ye geri döndü.

Günaydın yazarı Funda Karayel de bu olayı köşesine taşıdı.

İşte Funda Karayel’in o yazısı;

AZİZ YILDIRIM GERİ DÖNDÜ

‘Tatilciler, Yunan adalarına akın ediyor’ haberlerini okuyoruz okumasına da asıl mesele olan bu adalara giriş zorluğundan hiç bahsetmiyoruz.

Simi’ye tekneyle vardığımızda pasaportlar gümrüğe teslim ediliyor. Bilimum kontroller yapılıyor, gayet normal, bekliyorsunuz, gayet normal, çok bekliyorsunuz son derece anlayışlıyız, o da normal.

Yok efendim ‘Neden geldiniz?’ diye sorgu-sual ediliyorsunuz, aşırı normal. Sonra bu sorgu sual yetmiyor, yüz kontrolü yapacağız diyorlar. ‘Sağa-sola dön bakalım kulakları bir inceleyim!

Bu sırada öğreniyorum ki yakın zamanda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, adayı ziyaret etmiş ve bu beklemeden dolayı pasaportunu geri aldığı gibi Türk sularına dönmüş. Haklı.

(Kralspor)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here