Benzema, Valbuena ile alay etti!. Ortalık yine karışacak! |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

Benzema, Valbuena ile alay etti!. Ortalık yine karışacak!
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 16 Haziran 2017 - 11:52:10
Benzema, Valbuena ile alay etti!. Ortalık yine karışacak!

Karim Benzema, Fenerbahçe’nin Yeni Transferi Valbuena İle Dalga Geçti.. Real Madrid’in ünlü golcüsü Karim Benzema, Fenerbahçe’ye transfer olan Valbuena’yla sosyal medyadan dalga geçti.. İki oyuncu arasında seks kaseti ve şantaj nedeniyle sorun yaşanmıştı.. Benzema ve arkadaşları Valbuena’ya seks kaseti hazırlayıp şantaj tehdidinde bulunmuş bu nedenle de Benzema 4 Kasım 2015’te tutunlanmıştı.. Karim Benzema – Mathieu […]

Karim Benzema, Fenerbahçe’nin Yeni Transferi Valbuena İle Dalga Geçti..

Real Madrid’in ünlü golcüsü Karim Benzema, Fenerbahçe’ye transfer olan Valbuena’yla sosyal medyadan dalga geçti..

İki oyuncu arasında seks kaseti ve şantaj nedeniyle sorun yaşanmıştı.. Benzema ve arkadaşları Valbuena’ya seks kaseti hazırlayıp şantaj tehdidinde bulunmuş bu nedenle de Benzema 4 Kasım 2015’te tutunlanmıştı..

Karim BenzemaMathieu Valbuena kavgası Türkiye‘ye de taşındı. Kaset skandalı sebebiyle araları açık olan ikilinin kavgası Valbuena’nın Fenerbahçe‘ye transferi sonrasında sosyal medyaya sıçradı.

Karim Benzema, internetteki videoları ve kısa boyu ile ünlenen Köksal Baba’nın Mathieu Valbuena‘ya benzetildiği fotoğraf ile dalga geçti. Instagram‘dan Valbuena ile Köksal Baba’nın bulunduğu ve ‘Yüzyılın kavgası başlasın’ yazılı fotoğrafı beğenen Benzema, yorum olarak “Bu fotoğraf için bir şey söylemeye bile değmez” diyerek güldü.

Karim Benzema gözaltına alındı!.

Real Madrid’in Fransız yıldız forveti Benzema, Fransa milli takımından arkadaşı Mathieu Valbuena’ya şantaj yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı..

 

Karim Benzema gözaltına alındı

Real Madrid’in yıldız futbolcusu Karim Benzema, vatandaşı Valbuena’ya şantaj yaptığı gerekçesiyle Paris yakınlarındaki Versailles’de polis tarafından gözaltına alındı.

Fransa futbolunda seks skandalı Djibril Cisseye seks şantajı suçlamasıFransa futbolunda seks skandalı! Djibril Cisse’ye ‘seks şantajı’ suçlaması

Fransız kaynaklarına göre gözaltının sebebi geçtiğimiz haftalarda Fransız futboluna bomba gibi düşen, Fransa Milli Takımı’nın ve Lyon’un yıldız ismi Valbuena’ya yapıldığı iddia edilen ‘seks kasedi şantajı.’

İddialar geçtiğimiz Ekim ayında Fransa’da gündeme gelmiş, Le Figaro Gazetesi, Valbuena’ya seks kasedi ile santaj yaptıkları gerekçesiyle 4 kişinin gözaltına alındığını duyurmuştu. Bu 4 kişinin arasında ise bir başka Fransız yıldız Djibril Cisse’nin olduğu dikkat çekmişti. Cisse 12 saat gözaltında tutulduktan sonra serbest bırakılmıştı.

Mathieu Valbuena’ya yakın kaynaklar ise o günlerde santaj iddiaları hakkında cevap vermezken kaset iddialarını doğrulamıştı.

(hürriyet)

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Finans Haberleri