Beşiktaş’tan Burak Yılmaz’a akıllara zarar para!. |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

Beşiktaş’tan Burak Yılmaz’a akıllara zarar para!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 15 Haziran 2017 - 12:17:41
Beşiktaş’tan Burak Yılmaz’a akıllara zarar para!.

Burak Yılmaz Beşiktaş’ın teklifini kabul etti.. Beşiktaş yöneticisi Umut Güner’le görüşen Burak Yılmaz’ın, 3 milyon euro artı maç başı ücret şeklindeki teklife “evet” dediği öğrenildi… Burak Yılmaz ismi artık daha yüksek sesle söylenmeye başladı… ÇARŞI’YI KARŞISINA ALDI Başkan Fikret Orman’ın, taraftar tepkisine karşın geçtiğimiz hafta yaptığı “Burak Yılmaz’a sıcak bakıyorum” açıklamasının ardından harekete geçen Siyah-Beyazlılar, […]

Burak Yılmaz Beşiktaş’ın teklifini kabul etti..

Beşiktaş yöneticisi Umut Güner’le görüşen Burak Yılmaz’ın, 3 milyon euro artı maç başı ücret şeklindeki teklife “evet” dediği öğrenildi…

Burak Yılmaz Beşiktaş'ın teklifini kabul etti

Burak Yılmaz ismi artık daha yüksek sesle söylenmeye başladı…

ÇARŞI’YI KARŞISINA ALDI

Başkan Fikret Orman’ın, taraftar tepkisine karşın geçtiğimiz hafta yaptığı “Burak Yılmaz’a sıcak bakıyorum” açıklamasının ardından harekete geçen Siyah-Beyazlılar, kiralamak istedikleri milli oyuncu ile görüşme gerçekleştirdi.

BURAK TEKLİFİ KABUL ETTİ

Habertürk’ün haberine göre; Futboldan sorumlu yönetici Umut Güner, Milli Takım’dan dönen ve İstanbul’da ailesi ile birlikte kısa bir tatil yapan yıldız golcü ile önceki gün masaya oturdu. Teknik direktör Şenol Güneş’in de çok istediği Burak Yılmaz, Umut Güner’e Beşiktaş’ta seve seve oynayabileceğini iletti.


3 MİLYON EURO ARTI MAÇ BAŞI

Yapılan görüşmede rakamlar da konuşuldu… Burak şu anda Beijing Guoan’dan yıllık 8 milyon Euro’ya yakın bir para kazandığını belirtip yıllık 4 milyon Euro’dan kapıyı açtı. Bunun üzerine Umut Güner, bu rakamın makul olmadığını, en fazla 3 milyon Euro garanti ücret ödeyebileceklerini ve buna maç başı ücretinin de eklenebileceğini söyledi.


EN BÜYÜK ENGEL BEIJING GUOAN

Çin’de mutsuz olduğunu ve ailesini özlediğini söyleyen Burak Yılmaz’ın, Beşiktaş’a gelmeyi çok istediği için bu teklife “Evet” dediği öğrenildi.

Burak’ı ikna eden Siyah-Beyazlılar’ın önündeki en büyük engel Beijing Guoan Kulübü… Çin’de çok iyi bir performans gösteren yıldız futbolcuyu bırakmaya sıcak bakmayan Beijing Guoan yetkilileri, şimdilik transferin gerçekleşmesini istemiyor.

Tatilini bitirip Çin’e dönen Burak Yılmaz ise Beşiktaş’ta oynamak istediğini belirtip izin isteyecek. Gelişmeler doğrultusunda da Siyah-Beyazlılar kiralık teklifini iletecek.

Beşiktaş’ta Burak Yılmaz sesleri

(ensonhaber)

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Finans Haberleri