Ana sayfa Gündem “Bizden öncekiler karanlıkta şampiyon kupası kaldırmış! Biz de Kadıköy’de yeni bir tarih...

“Bizden öncekiler karanlıkta şampiyon kupası kaldırmış! Biz de Kadıköy’de yeni bir tarih yazacağız!

63
0
PAYLAŞ

Belhanda: Kadıköy’de kazanacağız!

Galatasaray’ın Faslı futbolcusu Belhanda, hafta sonu oynanacak derbide Fenerbahçe’yi yenerek tarih yazacaklarını ifade etti.. Belhanda Galatasaray’ın 18 yıldır Kadıköy’de kazanamadığı yolundaki sözlere şu yanıtı verdi:

“Bizden önceki arkadaşlarımız orada şampiyonluk kupası kaldırmış. Kimse bunu unutmuyor. Biz de kazanıp şampiyonluk yolunda en önemli adımı atmak istiyoruz. Kadıköy’e yeni bir tarih yazmak için gidiyoruz..”

Belhanda: Kadıköy'de kazanacağız

Galatasaraylı Younes Belhanda, Kadıköy’deki Fenerbahçe derbisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Faslı futbolcu, rakiplerini yenerek 18 yıldır süren hasreti sonlandıracaklarını belirtti.

KADIKÖY’DE TARİH YAZACAĞIZ

Kendisine ve takımına oldukça güvenen Belhanda, “Galatasaray’ın 18 yıldır Kadıköy’de Fenerbahçe’yi yenemediğini biliyorum. Ama bu kez Kadıköy’de tarih yazarak bu şanssızlığa son vereceğiz. Aynı şekilde ben de gol atıp tarihe geçmek istiyorum.” diye konuştu.

“GELENEK DEVAM EDECEK”

Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi Volkan, yaptığı açıklamada “Galatasaray’a başka hoca gelmiş, o gitmiş bu gelmiş beni ilgilendirmiyor. Kadıköy’de her zaman gelenek devam edecek” ifadelelerini kullanmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here