Ana sayfa Gündem “Burak Yılmaz gerçek Beşiktaşlı.. Nihat Kahveci faizci!”

“Burak Yılmaz gerçek Beşiktaşlı.. Nihat Kahveci faizci!”

40
0
PAYLAŞ

Fikret Orman’dan Burak Yılmaz açıklaması!.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Orman, son günlerde Beşiktaş ile adı geçen milli yıldız Burak Yılmaz transferiyle ilgili de çarpıcı açıklamalara imza attı…

Fikret Orman'dan Burak Yılmaz açıklaması!

İşte Beşiktaş Başkanı Fikret Orman‘ın yaptığı özel açıklamalar:

YORGUNUM VE MUTLUYUM 

Yorgun ve mutlu olduğunu dile getiren Orman? “Çok yorucu. Kendimi sıfırlayabilmem için 10­15 günlük bir tatile ihtiyacım var. Ramazan ayındayız. Ondan sonra bayram geliyor. Nasıl yapacağım bilemiyorum. Her şeyden evvel mutluyum. Beşiktaşlılar mutlu. Sokaktaki insanlar mutlu. Yolda, sokakta yanıma gelen rakip taraftarlar mutsuz değiller. Bizim şampiyonluğumuz onları sevindirmese bile mutsuz etmiyor. Takdir ile karşılanıyoruz. Büyüyen Beşiktaş trendi var. O yüzden çok mutluyum” dedi.

UEFA İLE ANLAŞMAMIZ ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BİTİYOR ­

UEFA Fair­Play anlaşmasının önümüzdeki sene sona ereceğini duyuran Orman, “UEFA ile anlaşmamız önümüzdeki sene bitiyor. Herkesin beklentileri var da hepsini çözmemiz lazım. Taraftar, ‘Borç aşağıya insin’ diyor. İsmim çıkmış cimriye. Netice itibari ile ‘Cimri bir adam’ diyorlar. Biriyle pazarlığa gidiyorum, eskiden ‘utanırdım’ şimdi de ‘O paraya futbolcu alıyorum, indir fiyatı’ diyebiliyorum. Bütçelerimiz belli. ‘Borç aşağıya insin, ücretler yukarı çıksın’ deniyor. Bu olacak da nasıl olacak? Beşiktaş futbolcu satamazsa futbolcu alamaz.

Bonservissiz futbolcu, sıfır kira ile alabilirsin. Bonservis de verirsin, kiralarsın da Avrupa’da oynatmazsın, Türkiye’de oynatırsın. Çünkü Avrupa’da koyduğun zaman kriterlerden register etmiyor. Yapacak başka bir şey yok” dedi.

BURAK YILMAZ GÜNDEMİMİZDE DEĞİL ­

Burak Yılmaz‘ın gündemde olmadığını belirten Fikret Orman, “Burak Yılmaz ile ilgili bir tasarrufumuz yok. Burak Yılmaz’ın babası Beşiktaş’ta forma giymiş. Çok sevdiğimiz bir abimiz. Burak da Beşiktaşlı bir çocuk. Diğer kulüplerde oynarken bile ‘Ben Beşiktaş’lıyım‘ diyebildi. ‘Beşiktaş’tan da gideyim’ demedi. Beşiktaş Kulübü, onu takasta kullandı ve gönderdi. O da sonradan iyi bir çıkış ile güzel yerlere geldi. Bir maçta yere düştü. Bu çocuğu böyle aforoz etmeyin. Netice itibari ile bütün Beşiktaşlılara sahip çıkmak benim görevim. Burak Yılmaz, Beşiktaş’ın parasını mı çaldı? Burak’ın Çin’de kontratı var. Bizim de talebimiz yok. Eğer böyle bir şey olursa tabii ki konuşurum. Burak Yılmaz’a kapalı değilim. Öyle bir ihtimal şu anda yok. Bunun ile alakalı yaptığım açıklama genel itibari ile yapılan bir açıklamadır. Mesela Beşiktaş’ta top oynayıp, çok rahatsız olduğum oyuncular var. Nihat Kahveci en kötü günümüzde bizden hakkı olan paranın dışında 1 milyon Euro faiz aldı.

Benim olduğum yere gelmeyecek. Beşiktaş onun sayesinde ne kazandı? O Beşiktaş sayesinde kazandı. Gitti, İspanya’dan dünya para kazandı, Beşiktaş’ta hiçbir şey yapmadı. Bir de üstüne faiz aldı. Burak Yılmaz böyle bir şey mi yaptı? Zorla gönderildi. Galatasaray maçında bana göre de penaltı olmayan bir pozisyon oldu. Ona göre penaltı. Maç maçta kaldı. Bitti gitti” dedi.

(posta)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here