Ana sayfa Gündem Bursa, İstanbul’a akıyor.. Güvenlik had safhada!..

Bursa, İstanbul’a akıyor.. Güvenlik had safhada!..

95
0
PAYLAŞ

Bursasporlu Taraftarlar İstanbul’a Akın Ediyor…

 

Bursasporlu taraftarlar, takımlarının bugün deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşma için 40’ı aşkın otobüs ve minibüs ile Bursa’dan İstanbul’a gidiyor..

İstanbul’da ise özellikle stadın çevresi ve Beşiktaş taraflarında güvenlik tedbirleri arttırıldı.

Geçmiş yıllarda iki takım taraftarları arasında yaşanan olayları nedeniyle İstanbul emniyeti geniş güvenlik önlemleri aldı..

Özellikle Bursaspor taraftarının Barboros Bulvarı’ndan stada giderken her hangi bir saldırıya uğramaması, iki takım taraftarlarının sıcak temasa girmemesi için özel önlemler alınıyor..

Bursasporlu Taraftarlar İstanbul'a Akın Ediyor

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında bu akşam deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak Bursaspor’da bin 900 yeşil-beyazlı taraftar 6 yıllık aranın ardından Vodafone Arena Stadı’nda takımlarına destek vermek için otobüs ve minibüslerle konvoy halinde İstanbul’a hareket etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadı önünde toplanan bin 900 Bursasporlu taraftar, burada bekleyen 20 otobüs ve 40’ın üzerinde minibüse binerek yola çıktı.

Yeşil-beyazlı taraftarları stat önünden Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, İkinci Başkan Ali Ademoğlu ve yönetim kurulu üyesi Ali Turan yolcu etti.

Büyükşehir Belediye Başkanvekili Karlık, Bursasporlu taraftarların 6 yıl aranın ardından gidecekleri Beşiktaş maçında takımlarına verecekleri destekle yine Türkiye’ye örnek olacaklarını söyledi.

…………………………………………………

Bursasporlu taraftarlar İstanbul’a akın etti..

Bursasporlu taraftarlar, takımlarının bugün deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşma için 40’ı aşkın otobüs ve minibüs ile Bursa’dan İstanbul’a gitti..
Bursasporlu taraftarlar İstanbul’a akın etti

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında yeşil-beyazlı ekip, bugün saat 19.00’da Vodafone Arena Stadyumu’nda Beşiktaş’a konuk oluyor. Güvenlik sebebiyle deplasman tribünü biletlerinin satışı yalnızca tribün gruplarına gerçekleştirilirken, yeşil-beyazlı taraftarlar, 40’ı aşkın otobüs ve minibüs ile İstanbul’a adeta çıkarma yapıyor.

Kulüp Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri taraftarları Timsah Arena Stadyumu Doğu Tribünü önünden uğurlarken, sadece Beşiktaş maçına özel çıkarılan ve üzerinde, ‘Onurunla, duruşunla, ruhunla sen çok yaşa’ yazılı bin 900 adet yeşil renkli polar da maça gidecek olan taraftarlara dağıtılacak. Öte yandan yolculuk öncesi açıklamalarda bulunan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Yenersek ilk defa yenmeyeceğiz, yenilirsek de ilk defa yenilmeyeceğiz. Kazanmak için gidiyoruz. İnşallah istediğimiz sonuçla döneriz” dedi. İkinci Başkan Ali Ademoğlu ise, “Bu bizim bayramımız. Beşiktaş’ı yenmeye gidiyoruz” dedi.

Bursasporlu taraftarlar da, sadece takımlarını desteklemeye gideceklerini ve ligin ikinci yarısında da Beşiktaşlı taraftarları Bursa’ya beklediklerini ifade ettiler.

(kaynak: olay gazetesi)

TARAFTARLARA POLAR DAĞITILACAK

Kulüp Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri taraftarları Timsah Arena Stadyumu Doğu Tribünü önünden uğurlarken, sadece Beşiktaş maçına özel çıkarılan ve üzerinde, ‘Onurunla, duruşunla, ruhunla sen çok yaşa’ yazılı bin 900 adet yeşil renkli polar da maça gidecek olan taraftarlara dağıtılacak.

“İNŞALLAH İSTEDİĞİMİZ SONUÇLA DÖNERİZ”

Öte yandan yolculuk öncesi açıklamalarda bulunan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Yenersek ilk defa yenmeyeceğiz, yenilirsek de ilk defa yenilmeyeceğiz. Kazanmak için gidiyoruz. İnşallah istediğimiz sonuçla döneriz” dedi. İkinci Başkan Ali Ademoğlu ise, “Bu bizim bayramımız. Beşiktaş‘ı yenmeye gidiyoruz” dedi.

Bursasporlu taraftarlar da, sadece takımlarını desteklemeye gideceklerini ve ligin ikinci yarısında da Beşiktaşlı taraftarları Bursa‘ya beklediklerini ifade ettiler.

(amk)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here