Ana sayfa Anasayfa Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

54
0
PAYLAŞ

Çokaş Dijital Matbaacılık

Dijital matbaacılık, son teknoloji ürünleri kullanarak çeşitli seçenekleri arzu ettiğiniz kalite düzeyinde çıkarmak adına matbaa dünyasında büyük bir devrim olarak nitelendiriliyor. Kitap, broşür, takvim, kuşe kağıt, fantazi kağıtlar ve çok daha fazlası dijital matbaa  atölyelerinde basılmayı bekliyorlar. Çokaş Dijital Matbaacılık, en iyi baskı kalitesine sahip, İgen 5 dijital makinaları ile, dijital baskı işlerini ivedilikle yapıyor ve kaliteli bir baskı ile istediğiniz ürünü vaad ediyor.

Dijital Baskı

Kusursuz bir baskılama işlemi için teknolojik dijital baskı makinaları oldukça iyi bir verim almayı kolaylaştırıyor. Dijital baskı sayesinde Çokaş Dijital Matbaacılık dilediğiniz ebatta, dilediğiniz ürünü en iyi şekilde çıkartır ve hizmetinize sunar. Oldukça büyük şirketlerden referansı olan Çokaş Dijital Matbaacılık, baskı işleriniz için en iyisini vaad ediyor. Xerox İgen 5 makinasına sahip Çokaş Matbaacılık baskı makinası, dakika da tam 150 a4 baskı, saatte ise 8250 baskı yapabiliyor. Aylık olarak, 200.000 ile 3.750.000 sayfa arası bir baskı rakamı aralığında kullanım önerimine sahip makina, matt toner teknolojisi kullanıyor. A3 kağıt basımında ise, saatte 4500 kağıda kadar kaliteli ve kusursuz baskılama yapan İgen 5 en iyi kaliteyi kusursuz bir şekilde sunuyor.

Dijital Basım

Dijital teknoloji dünyasına ayak uyduran ve modern anlamda kusursuz işlere imza atan Çokaş Dijital Matbaacılık, dijital basım yapan gelişmiş makinaları sayesinde en iyi dijital basım işlerini kusursuz bir şekilde yapabiliyor. Çokaş Matbaacılık basım kalitesi ile piyasanın önde gelen bir çok şirketi tarafından tercih ediliyor. Teknolojinin son noktası makinalar ile uzman performansı Çokaş Dijital Matbaacılık ile oldukça yakınınızda.

Çokaş Matbaacılık Referansları

Piyasanın büyük şirketleri ile çalışan ve oldukça büyük bir memnuniyet oranına sahip Çokaş Dijital Matbaacılık Babacan yapı, Turkish Airlines, Atlasjet, Avrupa Konutları gibi tanınmış ve büyük firmalar tarafından referans gösterilen Çokaş Matbaacılık bir çok şirket ile de beraber çalışıyor. Bir çok büyük markanın ev sahipliğine imza atan Çokaş Dijital Matbaacılık, işine verdiği özen ve kaliteli ekibiyle harikulade işlere imza atmaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here