Ana sayfa Gündem Dordmund’da büyük kriz!. Maç öncesi kadro dışı bırakıldı!.

Dordmund’da büyük kriz!. Maç öncesi kadro dışı bırakıldı!.

55
0
PAYLAŞ

Borussia Dortmund’da kriz! Maç öncesi kadro dışı…

Alman ekibi Borussia Dortmund’da Pierre-Emerick Aubameyang, Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Sporting maçından dakikalar önce kadro dışı bırakıldı..

Borussia Dortmund'da kriz! Maç öncesi kadro dışı...

Alman ekibi Borussia Dortmund’da Pierre-Emerick Aubameyang, Şampiyonlar Ligi‘nde oynanan Sporting maçından dakikalar önce kadro dışı bırakıldı.

Dortmund teknik direktörü Thomas Tuchel’in Gabonlu yıldızı ‘takım içi sebepler’den ötürü kadro dışı bıraktığı belirtildi. Alman basınında yer alan haberlere göre son dönemde adı Real Madrid ve Napoli ile transfer haberlerinde anılan Aubameyang’ın bu sebeble kadro dışı bırakıldığı ifade edildi.
Borussia Dortmund CEO‘su Hans-Joachim Watzke, Sporting maçı öncesinde yaptığı açıklamada; “Bu karar takım içi sebeplerden alındı. Hocamız Tuchel bu şekilde bir karar verdi. Defalarca sorabilirsiniz ama başka bir nedeni yok. Siz gazeteciler spekülasyonlarla yaşıyorsunuz, böyle yaşamaya devam edin ama bunda başka bir şey bulamazsınız” sözlerini kullandı.

TRANSFER SÖYLENTİLER BAŞINI YAKTI

Dortmund teknik direktörü Thomas Tuchel‘in Gabonlu yıldızı ‘takım içi sebepler’den ötürü kadro dışı bıraktığı belirtildi. Alman basınında yer alan haberlere göre son dönemde adı Real Madrid ve Napoli ile transfer haberlerinde anılan Aubameyang’ın bu sebeble kadro dışı bırakıldığı ifade edildi.

(Sporx)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here