Ana sayfa Gündem Eren ve Belhan’da Östersund maçında oynayacak mı?

Eren ve Belhan’da Östersund maçında oynayacak mı?

12
0
PAYLAŞ

Galatasaray’da Eren ve Belhanda’nın MR’ı çekilecek..

Galatasaray’ın, Macaristan 1. Lig ekiplerinden Györ ile oynadığı hazırlık maçında sakatlık geçiren Eren Derdiyok ve yeni transfer Younes Belhanda’nın MR’ı çekilecek… Ancak gelen bilgiler her iki oyuncunun da 13 Temmuz’da oynanacak Östersund maçına yetişmesinin zor olduğu yönünde..

Galatasaray'da Eren ve Belhanda'nın MR'ı çekilecek

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, Sarı-Kırmızılılar’ın Diosgyor’u 2-0 yendiği maçın ardından, müsabakada sakatlanan Belhanda ve Eren Derdiyok’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Yener İnce’nin sözleri şu şekilde:

Sert bir maç oldu. Olan sakatlıkların hepsi darbe kaynaklı. Yüzüne darbe alan bile oyuncumuz var. Eren’in pozisyonunda hem darbe var hem de dizi dönüyor. Bu gece MR çekip netleştireceğiz. Darbe sonrası yüklenince bir dönme oldu. Belhanda da çok şiddetli bir darbe aldı. Kalçasının üstünden aldığı darbe sonrası ciddi bir ağrısı oldu. Tedbir amaçlı kenara alındı. Önümüzde bir maç var. Bu nedenle abartarak kontrol edeceğiz. İlk görüşüm Eren’in de durumunun da çok ciddi olmayabileceği. Fakat bunları MR çekildikten sonra netleştireceğiz. Bu gece sonuçlarını alacağız.

İdman temposunda yüklemeleri ölçüyoruz. Zaman zaman da oyuncuları dinlendiriyoruz. Bugün hoca ile de konuştuktan sonra Selçuk’u dinlendirmeye karar verdik. Pazartesi günü idmanda yerini alacak. Herhangi bir sıkıntısı yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here