Ergin Ataman’dan zehir zemberek sözler!. |
Çokaş Dijital Matbaacılık

Çokaş Dijital Matbaacılık

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Özel Tasarım Pırlanta Mücevher Yapan Butik Kuyumcu | Mercan Ziya Göral

Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

Ergin Ataman’dan zehir zemberek sözler!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Haziran 2017 - 14:57:35
Ergin Ataman’dan zehir zemberek sözler!.

Galatasaray’da Ergin Ataman ile yollar ayrıldı..   Galatasaray Odeabank’ta Ergin Ataman ile yollar ayrıldı.. Ayrılığın ardından Ergin Ataman resmi Twitter adresinden çok çarpıcı ifadeler kullandı. Ergin Ataman şunları söyledi: “Samimi olmayan yerlerde ayrılıklar kaçınılmaz olur, ihanet ise en ağırıdır. Tüm samimiyeti ile 5 yıl boyunca destek olan herkese teşekkürler. Bu sabah yapılan görüşmede gerekirse bu […]

Galatasaray’da Ergin Ataman ile yollar ayrıldı..

 

Galatasaray%E2%80%99da+Ergin+Ataman+ile+yollar+ayr%C4%B1ld%C4%B1

Galatasaray Odeabank’ta Ergin Ataman ile yollar ayrıldı..

Ayrılığın ardından Ergin Ataman resmi Twitter adresinden çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Ergin Ataman şunları söyledi:

“Samimi olmayan yerlerde ayrılıklar kaçınılmaz olur, ihanet ise en ağırıdır. Tüm samimiyeti ile 5 yıl boyunca destek olan herkese teşekkürler.

Bu sabah yapılan görüşmede gerekirse bu sezon hiç ücret almadan da kalabileceğimi belirtmeme rağmen Can Topsakal istenmediğimi belirtti.

Hakkınızı helal edin büyük Galatasaray taraftarı, hataları ile sevapları ile 5 yıl geçirdik. Gerçekleri tarih yazar, tarihi de biz yazdık…”

Bu arada Galatasaray Kulübü’de başarılı antrenör ile yollarının ayrılmasını resmi internet sitesinden ‘Teşekkürler Ergin Ataman’ başlığıyla duyurdu. Yayımlanan açıklama şöyle:

“Teşekkürler Ergin Ataman

2012 yılından bu yana Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı Başantrenörlüğü görevini yürüten Ergin Ataman ile yollarımızı ayırdığımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Ergin Ataman, görev yaptığı dönemde, Yenilmez Armada’yı 23 yıl aradan sonra Basketbol Süper Ligi’nde şampiyonluğa taşıdı. 2015-16 sezonunda Galatasaray Odeabank ile Eurocup şampiyonluğu yaşayarak kariyerine bir Avrupa Kupası daha ekledi ve Avrupa’da üçüncü kez kupa kazanma başarısı gösteren ilk ve tek Türk antrenör oldu.

Ergin Ataman kariyeri boyunca bir Eurocup Kupası, Saporta Kupası, bir Eurochallenge Kupası, iki lig şampiyonluğu, dört Türkiye Kupası, beş Cumhurbaşkanlığı Kupası elde etti ve kazanma karakterini sahaya yansıtmasıyla ön plana çıktı.

Aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü üyesi olan Sayın Ataman’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni kariyerinde başarılar diliyoruz.”

(akşam)

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Finans Haberleri