Ana sayfa Son Dakika Haberleri Eskişehir Stadı, ETİ Stadı oluyor!.

Eskişehir Stadı, ETİ Stadı oluyor!.

91
0
PAYLAŞ

Erdoğan Eskişehirspor’a stat ismi önerdi..

Eskişehirspor’da başkan Halil Ünal, stadın isim sponsorluğu için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir görüşme yaptıklarını söyledi.

Halil Ünal yıllarca Eskişehirspor’un maçlarını Atatürk Stadı’nda oynadığı söyledi.. Ünal, “Artı yeni stadımızda oynuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız bu stadın adının ETİ Stadı olmasının münasip olacağını söyledi” ifadesini kullandı..

Erdoğan Eskişehirspor'a stat ismi önerdi

Halil Ünal, ES TV’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptıkları görüşmenin detaylarını anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoan’ın Türk futboluna ve Eskişehirspor’a çok sıcak bir bakış açısı olduğunu ifade eden Ünal, “Kendisine kısaca Eskişehirspor’u anlattım. Çok büyük keyif aldı” dedi.

“Cumhurbaşkanımız ETİ’ye yakışacağını söyledi”

Yaptıkları görüşmede ana konularının stadın isim sponsoru olduğunu belirten Ünal, “Stadyumun isim hakkı ile ilgili Sayın Cumhurbaşkanımıza danıştık. Sonuçta bu stadı kendisi bize yaptırdı, konuyu onunla paylaşmam gerekiyordu. Kendisi Eskişehir firması olan ETİ’nin yakışacağını söyledi ve bizzat kendisi görüştü. Zaten ETİ ile Eskişehirspor’un özdeşleşmiş bir dostluğu vardı. Stadımızın ismi 10 yıl boyunca ETİ Stadı olacak. Yardımlarından ötürü Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz ” açıklamasında bulundu. (haber7)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here