Ana sayfa Gündem Fenerbahçe bayrağını yakan TFF hakemi mi? Yakalandılar..

Fenerbahçe bayrağını yakan TFF hakemi mi? Yakalandılar..

47
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe Basketbol takımının Euroleague şampiyonluğunun ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne asılan Sarı Lacivertli bayrak, dün gece bir grup taraftar tarafından ateşe verilerek yakılmıştı.

İHA’nın haberine göre; Fenerbahçe’nin bayrağını asılı olduğu köprü korkuluklarından indirip yaktığı iddiasıyla M.C.E., G.D., Ö.Ş. ve B.C. adlı Beşiktaş taraftarı, Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Zanlıların, “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” hükümlerince işlem gördüğü bildirildi.

FENERBAHÇE: BAYRAK YENİDEN ASILDI
Beşiktaş taraftarları tarafından yakılan Fenerbahçe bayrağının yerine yenisi asıldı.

Konuyla ilgili sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde 25 Mayıs Perşembe gününden beri dalgalanan, ancak dün gece bir grup tarafından saldırıya uğrayan ve zarar verilen Fenerbahçe bayrağı, bugün yenilenerek, tekrar Köprüye asıldı.
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Turkish Airlines Euroleague Şampiyonluğunu kazanması üzerine, 25 Mayıs Perşembe günü 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine Stat Müdürlüğümüzce Fenerbahçe Bayrakları asılmıştı. Ancak dün gece bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki bayrağı indirmek istemiş ve zarar vermişti. Bugün Stat Müdürlüğümüzce Köprüdeki bayrak yenilendi ve Fenerbahçe Bayrağı yeniden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde dalgalanmaya başladı..

(HT Spor)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here