Ana sayfa Gündem Fenerbahçe ‘sihirbaz’ için fiyat artırdı!.

Fenerbahçe ‘sihirbaz’ için fiyat artırdı!.

20
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe, Rodriguinho’dan vazgeçmiyor

Mehmet Ekici ile birlikte orta sayada takımın yükünü çekecek, oyunu yönlendirecek yetenekler arayan Fenerbahçe aradığı ismi Brezilya’da buldu.. Sarı-lacivertliler ara transfer döneminde fiyatta anlaşamadığı Cortinthians’ın yıldızı ‘sihirbaz’ lakaplı Rodriguinho’ya inanılmaz bir teklif yaptı.. Sambacı bu kez teklife sıcak..


Fenerbahçe, Rodriguinho'dan vazgeçmiyor

Fenerbahçe aynı isimler etrafında dönüp, dolaşıyor… bu isimlerden birisi de Rodriguinho! Brezilya’dan gelen bir haber ise oldukça ilginç.

Habere, ”Fenerbahçe’nin Rodriguinho’dan vazgeçtiğini düşünenler aptaldır” diye giriş yapıldı. Timon’un haberinde, ”Türk kulübü son haftalarda Corinthians’ın oyuncusu için Brezilya’ya bir temsilci gönderdi. Cortinthians’ın onu serbest bırakmayı reddettiği Ocak ayında verdikleri rakamı daha da arttırdı. Kapalı kapılar arkasında tekrar yeni konuşmalar oldu” iddiasını ortaya koydu.

Corinthians’ın Rodriguinho’nun sözleşmesini 31 Aralık 2019’a kadar uzatmasının Fenerbahçe’yi engellemediği belirtildi. Ocak ayında, Rodriguinho’ya ayda 800 bin Dolar öneren Fenerbahçe bu kez 2 milyon Dolar teklif etti.

Fenerbahçe’nin Corinthians’a bonservis olarak 4 milyon Euro’luk teklifi de artırabileceği konuşuluyor. Fakat Corinthians, Rodriguinho’nun haklarının sadece yüzde 50’sine sahip. Oyuncunun haklarının yüzde 40’ı Capivariano’ya yüzde 10’u ise Amerika-MG’ye ait.

Kaynak: Meu Timao

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here