Ana sayfa Gündem FIFA’dan Balıkesirspor’a 2 sezon transfer yasağı!

FIFA’dan Balıkesirspor’a 2 sezon transfer yasağı!

7
0
PAYLAŞ

FIFA, Balıkesirspor’a Kulusic, Ermin Zec, Nuno Coelho, Andre Santos ve Tadic’e olan borçları nedeniyle 2 dönem transfer yasağı verdi.

Ekonomik sıkıntılar yaşayan ve bir çok oyuncusuyla yolları ayıran Balıkesirspor’da yaşanan bu gelişme moralleri iyice bozdu..

Balıkesirspor’da İshak Sözleşmesini Feshetti!

Sezonu beklentilerin uzağında bitiren Balıkesirspor’da başlayan yaprak dökümü devam ediyor..

Balıkesirspor'da İshak Sözleşmesini Feshetti, System.String[]

TFF 1’inci Lig’de sezonun tamamlanmasının ardından  Balıkesirspor‘da başlayan yaprak dökümü devam ediyor. Maddi zorluklar nedeniyle sezon içinde yerli ve yabancı bir çok oyuncu ile yollarını ayırmak zorunda kalan  Balıkesirspor‘da sözleşmesi biten Eray’ın takıma veda etmesinden sonra bu kez  İshak Çakmak kulüple ilişiğini kesti.

Sezon başında Atiker  Konyaspor‘dan transfer edilen ve 3 yıllık sözleşme imzalayan İshak, kendisine ait twitter hesabından sözleşmesini feshettiğini duyurdu.

 

Balıkesirspor’a Eray’dan Veda..

BALIKESİRSPOR’da sözleşmesi sona eren oyuncularından Eray Ataseven, 1’inci Lig takımı Ümraniyespor’la oynanan sezonun son maçının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kulübe veda etti..

Balıkesirspor'a Eray'dan Veda, System.String[]

Balıkesirspor’la sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona eren Eray, yaptığı açıklamada, “3 yılda 90 maçta formasını gururla giydiğim, iyisiyle kötüsüyle sonuna kadar mücadele ettiğim, çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar, kardeşlikler edindiğim, çok sevdiğim ve çok sevildiğim  Balıkesir‘den  Balıkesirspor taraftarı olarak ayrılıyorum” dedi.

Balıkesirspor’da Taraftarlardan Yürüyüş Kararı..

TÜRKİYE 1’inci Ligi’nde büyük umutlarla başladığı sezonu zirvenin çok uzağında bitirerek hayal kırıklığı yaratan Balıkesirspor taraftarları, kulüpteki sıkıntılar üzerine yürüyüş yapma kararı aldı.

Balıkesirspor'da Taraftarlardan Yürüyüş Kararı, System.String[]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here