Ana sayfa Gündem Gazeteci Ercan Güven’den olay sözler: “Fikret Orman’ın bundan sonra açıklamalarını yapmadan önce...

Gazeteci Ercan Güven’den olay sözler: “Fikret Orman’ın bundan sonra açıklamalarını yapmadan önce Kur’an’a el basması gerekiyor!”

103
0
PAYLAŞ

Gazeteci Ercan Güven’den olay sözler: “Fikret Orman’ın bundan sonra açıklamalarını yapmadan önce Kur’an’a el basması gerekiyor!”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın son günlerde medya ile arası iyi değil.. Habertürk Gazetesi yazarı Atilla Türker’le transfer haberleri konusunda kapışan Fikret Orman tecrübeli gazeteciyi reklam yapmakla suçlamıştı.. Ancak Atilla Türker Beşiktaş ve Fikret Orman ile yaptığı haberlerde belgeleri ortaya koyunca Orman geri adım atmak zorunda kalmıştı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı bu kez deneyimli Spor Yazarı Ercan Güven hedef aldı.. Ercan Güven’in gündemindeki konu Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’ın babası idi.. Fikret Orman yaptığı bir konuşmada Aykut Kocaman’ın babasının Beşiktaş Divan Kurulu üyesi olduğunu ileri sürmüştü..

Fikret Orman’ın bu iddialarının ardından konuşan Aykut Kocaman, “Babam hiçbir zaman Beşiktaş Kongre üyesi olmadı ki Divan Kurulu üyesi olsun” dedi..

Aykut Kocaman, bu sözleriyle Fikret Orman’ı yalanlamış oldu..

İşte bu açıklamaları gündemine taşıyan Ercan Güven Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı kızdıracak bir yazı kaleme aldı..

Ercan Güven yazısında, “Fikret Orman’ın bundan sonra açıklamalarını yapmadan önce Kur’an’a el basması gerekiyor!” ifadesini kullandı..

Ercan Güven’in bu ithamlarına Fikret Orman’ın nasıl bir karşılık vereceği ise şimdiden merak konusu oldu..

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here