Ana sayfa Anasayfa İŞTE YENİ SLOGAN.. “Efendi Beşiktaş..”

İŞTE YENİ SLOGAN.. “Efendi Beşiktaş..”

20
0
PAYLAŞ

İşte Beşiktaş’ın yeni sloganı

Beşiktaş JK’nın bu yılki sloganı ‘Efendi’ oldu. Geçtiğimiz iki yılda ‘Feda’ ve ‘Gururlan’ diyerek önemli iki projeye imza atan Beşiktaş, bu yıl siyah beyazlı kulübün mağrur ve güçlü yapısına atıfta bulunarak ‘Efendi Beşiktaş’ diyecek. Sezon formasını çağrıştıran özel bir dizaynla hazırlanan ‘Efendi’ tişörtleri ise 8 Ekim Cumartesi günü Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkacak..

 

İşte Beşiktaş'ın yeni sloganı
Beşiktaş JK’nın ‘Feda’ ve ‘Gururlan’ın ardından bu sezonki sloganı ‘Efendi’ oldu.

Efendi Beşiktaş’ ile siyah beyazlı kulübün mağrur, centilmen ve güçlü yapısına vurgu yapılırken, tüm bu hasletlerin çıkış noktası bir manifesto ile açıklandı.

Yılmaz Erdoğan’ın seslendirdiği manifesto metni bugün (7 Ekim) saat 20.00’den itibaren Beşiktaş TV ile kulübün sosyal medya kanallarında ayrıntıları ile yer almaya başlayacak. Proje kapsamında kulübe ait tesisler ve mağazalar da dev pankartlar ve afişlerle kaplanırken, sezon formasını çağrıştıran özel bir dizaynla hazırlanan ‘Efendi’ tişörtleri ise 8 Ekim Cumartesi günü Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkacak.

“EFENDİ BEŞİKTAŞ ÇÜNKÜ DURUŞUMUZLA BU UNVANI HAK EDİYORUZ”
Başkanlığı döneminde her zaman Beşiktaş’ın değerlerini ön planda tuttuğunu ve bu değerlerden bir an bile taviz vermediğini belirten Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Feda ve Gururlan projeleri geçtiğimiz iki yılda taraftarımızca büyük kabul gördü. Bu yıl da ‘Efendi Beşiktaş’ diyoruz çünkü Beşiktaş duruşuyla Türk sporunda her zaman ayrı bir yere sahip olmuş ve bu unvanı haketmiştir. Koşullar ne olursa olsun centilmenliğinden, yardımseverliğinden, gururlu ve mağrur tavrından taviz vermemiştir. Dostluğun ve doğruluğun öncüsü olmuş; şerefiyle oynayıp, hakkıyla kazanmıştır” dedi.

İşte Beşiktaş'ın yeni sloganı

‘EFENDİ’NİN MANİFESTOSU
‘Nasıl olursa olsun kazan’ değil de, ‘şerefinle oyna hakkınla kazan’ diyen nasıl biridir?

Büyük haksızlıkların karşısında en keskin sözü ‘Beşiktaş’ı üzmesinler’ olana ne denir?

(hürriyet)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here