Ana sayfa Gündem Kocaman: “Hakem bizden Beşiktaş maçının intikamını aldı!”

Kocaman: “Hakem bizden Beşiktaş maçının intikamını aldı!”

19
0
PAYLAŞ

Kocaman: Beşiktaş’ı yendiğimize pişman ettiler!.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman 1-0’lık TM Akhisarspor mağlubiyetinin ardından, “Beşiktaş başkanı 3 gün art arda televizyona çıktı, sonra böyle hakem geldi” dedi..

Kocaman: Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler

İşte Kocaman’ın açıklamaları:

Oyunun ilk 25-30 dakikalık bölümünde her şey düşündüğümüz gibiydi. Direkt kaleye gitmeye çalışan bir takımı iyi kontrol ettik. Düzeltemeyeceğimiz şey, 1. dakikadan itibaren çok net gözüktü. Bizi Beşiktaş‘ı yendiğimize pişman ettiler, çok net! Alper’i hangi akla attı? Geçen hafta Babel %100 vuruyor, devam… Beşiktaş başkanı 3 gün art arda televizyona çıktı, sonra böyle hakem geldi. Geçen sene Quaresma’yı 3 maç atmayan hakem, bu hakem!Bülent Yıldırım’ın vücut dili çok net gözüktü. Niyeti belliydi. Hayırlı uğurlu olsun.

Aykut Kocaman, Bülent Yıldırım’a ateş püskürdü!

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman, ”Oyunun ilk 25-30 dakikalık bölümünde istediğimiz gibi gidiyordu. Rakibi kontrol ediyorduk. Ama sonrasında aşırı istekten oyunumuz bireyselliğe döndü. Bunlar oyunla ilgili hatalardı. Bir şekilde düzeltebilirdik. Sonucunda ne oldu? Bizi Beşiktaş’ı yendiğimize pişman ettiler.” dedi.

Hakem Bülent Yıldırım’ın kararlarına tepki gösteren Kocaman, ”Beşiktaş’ı hakemle yenmişiz gibi bir hava estirildi. Bu adam, Quaresma’yı üç defa atamayan adam. Bunların hata olduğunu düşünmüyorum. Bülent Yıldırım’ın niyeti belliydi. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here