Ana sayfa Gündem Manchester United maçı öncesi Fenerbahçe’ye büyük bir şok daha!.

Manchester United maçı öncesi Fenerbahçe’ye büyük bir şok daha!.

50
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’ye Manchester maçı öncesi bir şok daha!.

Fenerbahçe’nin Manchester seyahatinde yaşadığı talihsizliklerin ardı arkası gelmedi. Uçağın zorunlu olarak Budapeşte’ye iniş yapmasının ardından bir şok haber daha geldi..

Sarı-Lacivertli ekip Manchester United maçına idman yapmadan çıkmak zorunda kalacak.

Fenerbahçe'ye Manchester maçı öncesi bir şok daha

Fenerbahçe, İngiltere seyahatinde yaşadığı talihsizlikler nedeniyle ciddi bir handikapla karşı karşıya kaldı. Sarı-Lacivertli ekip, antrenman yapamadan Manchester United maçına çıkmak zorunda kaldı. Kafileyi İstanbul’dan Manchester’e taşıyacak uçağın ön camının çatlaması ve sonrasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye zorunlu iniş yapılması nedeniyle yaşanan rötar, Fenerbahçe’nin Old Trafford’da yapmayı planladığı son antrenmanın iptaline neden oldu.

Fenerbahçe kafilesini Budapeşte’den alıp, Manchester’e götürecek uçağın Macaristan’dan Türkiye saati ile ancak 19.00’da havalanabilecek olması tüm planları alt üst etti. Macaristan’dan İngiltere’ye yaklaşık 2 saat kadar uçacak olan kafilenin, pasaport işlemleri ve havalimanından önce otele sonrasında ise Old Trafford’a geçecek olması idmanın gerçekleştirilmesini imkansız hale getirdi.

Günün geç saatlerinde stadda olacak kafilenin yapacağı idmanın sağlıklı olmayacağını düşünen teknik direktör Dick Advocaat ile yardımcıları çalışmayı iptal etti.

ADVOCAAT TAKTİĞİ OTELDE ANLATACAK

Fenerbahçe seyahat öncesi de Samandıra’da antrenman yapmadığı için Manchester United maçına son taktik idmanını yapmadan çıkmış olacak. Advocaat’ın futbolcularına otelde taktik bilgileri aktaracağı ve küçük çaplı bir ter idmanı uygulatacağı bildiriliyor.

kaynak: mynet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here